Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfi/ Skorpió nő...

Nyilas férfi/ Skorpió nő szerintetek mennyire illik össze?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem nagyon. Mondhatni óvva intenék minden nyilast, hogy skorpió nővel kezdjen! Persze ha mindkét fél jól ismeri önmagát, a másikat, és elfogadja a másik hibáit, ugyanakkor tisztában van a saját hibáival, a célok közösek, akkor lehet ebből is jó kapcsolat. Csak hát a skorpió nő nem nagyon szokta észrevenni saját természetének csökevényeit, hanem még jó tulajdonságként említi meg, így aztán nehéz vele a kompromisszum.

A nyilas mindenben nagyvonalú a párjával, főleg szeretetben, törődésben. Ezt kevés skorpió érdemli meg. És mire a nyilas rájön, hogy a skorpió bizalmatlan, haszonleső, ravaszkodó érdekember, addigra teljesen értelmetlenné válik a kapcsolatuk, mert a skorpió annyira megmérgezte azt.


Nyilashoz nem ajánlott jegyek: skorpió, ikrek, oroszlán, kos. A többiek jobban passzolnak hozzá hosszútávon.


Skorpióhoz ki illik? Talán pont akik a nyilashoz nem, tehát az ikrek elsősorban, és az oroszlán. A kos már nem annyira. Többi jegy meneküljön előlük!

2013. szept. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az 1-es kamuzik.
2013. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem illenek.


Az elsővel vitatkoznék, rosszul tudja...


A nyilashoz a felsorolt jegyei nagyon is illenek, sőt, azok illenek a leginkább.


A nyilas pasi es skorpio nő helyzete azért nehéz együtt, mert a nyilas pasi független a skorpió nő meg féltékeny. :) DE a szeretet mindent legyőz!;)


[link]

2013. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
3 A nyilas hazug, és hűtlen. A skorpió nem tűri a hazugságot és a hűtlenséget.Alapból kilép egy ilyen kapcsolatból és otthagyja a nyilast.
2013. szept. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az első válaszolónak szerintem teljesen igaza van, most megy tönkre a kapcsolatom, szinte minden igaz és igen, én vagyok a skorpió :)

2013. szept. 5. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Érdekes válaszok hangzottak el és érdeklődéssel olvastam őket.

Annyit tennék hozzá csak, hogy a nyilasban pasinak az érzelmi intelligenciája nagyon alacsonyan van, viszont az értékrendje a nőkkel kapcsolatosan nagyon felületes és sajnos ebből nem hajladó leadni hosszú évek múlva sem. Konkrétan: amelyik nő nem jön be neki külsőre, azt simán betárgyalja abba a szituban, hogy "Legyünk csak barátok" és a legtöbbször nem is keresi fel őket soha. Ez a primitívsének az erős jele. Amúgy nem nem hinném, hoyg feltétlenül hazug lenne. Mellette a skorpiónak direkt és mélyen tudatosan átverő hazugság láncai vannak úgy kapcsolatban, mint munkahelyen, mint bárhol és minthogy a sokszor iskolázatlansága miatt pl. munkahelyen nem tudja megállni a helyét, akkor hazugság pókhálókat gyárt, s felzavarja a vizet, merthogy igaz, hogy zavarosban lehet jól halászni ... A skorpióra mindig is az aljasság és az erős, hosszú kihasználás volt a jellemző férfi és női kiadásban egyaránt.

2013. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A nyilas mint tűz jegy nem igazán tűnik jó társnak egy vizes jegyű skórpióval,(a víz eloltja a tűzet) de van nyilas ismerősöm, akinek mindig egy skorpió volt a végzete.Miért? mert az ascendense bika, ami mint tudjuk nagyon is passzol egy skorpióhoz,főleg szexuálisan. egy személy jellemét, lelkét nem kizárólag csak a napjegye határozza meg,sőt! az, hogy valaki milyen jól passzol szexuálisan a másikkal, azt a mars helyzete mutatja meg az illető születési képletében. Akinek a marsa tüzes jegyben áll,ők szenvedélyesek, lobbanékonyak stb. Viszont egy vizes jegyben álló marsról már nem ez a jellemző.
2013. szept. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szóval akkor én most nyilas létemre ejtsem a skorpió barátnőmet ? akivel jól megvagyunk…. vagy most nem értem, csak mert ez vár rám is akkor vagy mi hogy a skorpiók köcsögök és átvernek majd minden alkalommal ? mert nem ezt érzem egyenlőre egyáltalán...
2014. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"szóval akkor én most nyilas létemre ejtsem a skorpió barátnőmet ? akivel jól megvagyunk…. vagy most nem értem, csak mert ez vár rám is akkor vagy mi hogy a skorpiók köcsögök és átvernek majd minden alkalommal ? mert nem ezt érzem egyenlőre egyáltalán..."


Ne ejtsd a horoszkóp miatt. Csak vigyázz vele. Ha mondjuk Csak a napjegye skorpió, és minden más valami jobb jegyben áll, sőt ha a napjegye bezárt jegy, akkor még egész jó ember is lehet. Csupán egy napjegyből kiindulni nem ésszerű...


Annyi csak, hogy vigyázz a csajjal. Könnyen összetörheti a szíved. Ha te odaadó vagy, őszinte, kiadsz magadról mindent neki (párkapcsolatban ez természetes is), és véletlenül jön az első összezördülés, akkor ott fog bántani, ahol a legjobban fáj. És majd rájössz, hogy ő viszont sosem volt veled teljesen odaadó, titkolózott, ravaszkodott, taktikázott...


Az sem mindegy, hogy mennyire ragaszkodó vagy társfüggő az a skorpió. Betegesen társfüggők tudnak lenni. Sokszor szerelemnek álcáznak eleinte bármilyen rossz szándékú kapcsolódásukat (akár ha azért történik, hogy ne legyenek egyedül, akár azért, ha érdekemberek és a társuk által nagy vagyonra tehetnek szert...).


Skorpiókkal csak óvatosan! Sosem bízhatsz meg bennük teljesen...

2014. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!