Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az oroszlán jegyű pasiknak,...

Az oroszlán jegyű pasiknak, milyen csajok tetszenek? Tényleg, olyan nehéz nektek megfelelni? Tudom, hogy nem a horoszkóp a lényeg, de most engem ez érdekel.

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 23:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem kéne egy sem.


És az oroszlán nőket is kivétel nélkül kiszórtam, annyira selejt mindegyik.

2013. szept. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
39%

:D:D:D:D


Nekem volt oroszlán barátom, szóval ha ténynek vesszük azt a baromságot, hogy az egy jegybe tartozóak tök hasonlóak, akkor az olyan csajok jönnek be nekik mint én.:D


Ez a horoszkóp szerinti cucc egy baromság.

2013. szept. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
nekem az oroszlánok és a bikák jönnek be elsősorban
2013. szept. 6. 23:56
 4/26 anonim válasza:
53%
Bika barátom is volt, egy p.csfej, de az egyik legjobb gyerekkori barátom is az, ő viszont nagyon jó ember. Ez a bizonyíték, hogy a horoszkóp semmiről sem árulkodik.:)
2013. szept. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ezzel én nem akartam általánosítani egyszerűen csak a tapasztalataimból ez jött le,őket kedveltem eddig és ez van.Valamint az is igaz,hogy életem során több skorpióval találkoztam, attól függetlenül, hogy fiú volt vagy lány és mindegyiket utáltam.
2013. szept. 7. 00:02
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
A horoszkóp baromság, semmi alapja nincs, puszta véletlen, ha két vagy több azonos jegyű ember viselkedése hasonló.
2013. szept. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

Én oroszlán vagyok, és nagyon nehéz nekem megfelelni.

Ha pl. egy nőn nincs min. 2db p!ina (a SLY nem számít annak), akkor már nálam nem is rúghat labdába a drága...

2013. szept. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Bocsi az offért, de kérdezném azokat akik kritizálják a horoszkóp - személyiség kapcsolatot, hogy olvastak-e valaha ezzel kapcsolatban bármit is, vagy csak néhány "jövőhéten sétálj sokat mert világít a Vénusz" jellegű cikkeket?

Kigyűjtöttem egy papírra az azonos jegyű ismerőseimet és semi hasonlóság nem jutott eszembe, aztán elolvastam Szilágyiné Nagy ÉVa könyvét és az állam leesett. Szinte minden igaz volt, habár sok általános dolog van benne. De tényleg hátborzongató, hogy mennyire illik rám a csillagjegyem leírása. És nem vagyok az a típus aki várja az ezo tv-ből a kagyló energiáját.

Ez a megközelítés, "hogy van egy ismerősom aki Bika és utálom pedig a legjobb barátom is bika" mindent elárul. Egy személyiség kialakulásának rengetek tényezője van, csak kettőt mondok a csillagjegyen kívül: genetika, neveltetés.


Egyébként "az oroszlán férfi főleg olyan nőhöz vonzódik, aki már fel tud mutatni valami eredményt, ismert a környezetében, nagyvilágban. Elsősorban azért, hogy tudjon büszkélkedni a társa érdemeivel is, mint sajátjával. Van viszont olyan férfi, aki a dekoratív megjelenésű hölgyeket kedveli, (...)"

2013. szept. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
A horoszkópnak nincs köze az ilyenekhez...
2013. szept. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Soha nem foglalkoztam ilyesmivel de most hogy írtad....lehet benne valami....apám is oroszlán és tényleg nehezen jött ki eddíg a nőivel
2013. szept. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!