Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amit a horoszkópok írnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit a horoszkópok írnak a párkapcsolatokról az tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Gondolok itt most arra, hogy az általános jellemzés az pl rám 95%-ban illik... de tényleg mintha rólam írták volna... De rengeteg emberrel ez van, hogy teljesen igaz amit a csillagjegye ír róla... Párkapcsolatnál meg mondjuk írja, hogy az oroszlán meg a skorpió nem illik össze ezért meg ezért, vagy nem illik össze az ikrekkel és leírja, hogy miért... Ez igaz lehet???? Milyen alapja van ennek a horoszkópnak?

2013. márc. 9. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet igaz, de lehet hogy nem.. Én nem hiszek ezekben a dolgokban..:)
2013. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De itt most nem arról beszélek, hogy írja a horoszkóp hogy a héten rám talál az igaz szerelem stb.. meg ilyen heti, havi horoszkópok mert azokat hülyeségnek tartom... Itt most az általános jellemzésről beszélek pl: [link]
2013. márc. 9. 09:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Érdekesek ezek a dolgok, akik minden héten nézik, azoknak néha bejön néha meg nem. Aki elé ilyen horoszkópos újság csak félévente kerül a kezébe és éppen csak belenéz, az meglepően azt fogja tapasztalni, hogy rá egy hét múlva beigazolódott az amit leírtak. Én is így vagyok, bár ez most nem a randizáshoz, párkacsolatokhoz fog tartnozni. Voltam felvételizni egyetemre, amit nagyon elszúrtam. Illetve olyan 20 ból csak 1 embert vagyis 100 ból ha 5 öt felvesznek arra a szakra. Szóval esélytelennek tűnik. Aztán rá pár hét múlva szól anyám, hogy a horoszkódpom azt írja, hogy ha tanulni akar, akkor most kell, mert sikere lehet. Rá egy hét múlva jöttek a ponthatárok, hogy felvettek. De nagyon sokszor voltam már így, meg más is. Olyan is volt, hogy ismerősöm ment munkahelyre és azt írta a horoszkóp, hogy ma nem érdemes elindulni, vegyen ki szabadnapot stb. Be is jött, hatalmas balhé volt a melóhelyén, ha nem ment volna, akkor nem keveredett volna bele, nem lett volna ennyi gond ott. Tehát érdekes ez és van is benne valami.
2013. márc. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Basszus.. lehet hogy tényleg igaz?!:D most olvastam el egyet ami rólam és az egyik csajról szól.. és valóban ugyan ez van..:D most már azért kicsit kezdek benne hinni.:D

(1. voltam)

2013. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenképpen érdekes dolgok ezek :D velem olyan volt, hogy írta hogy a héten megtérülnek a befektetéseim... :D Kaparós sorsjegyet szoktam venni de 90% ba nem nyerek max a 300Ft os szelvényből 500at... aztán szombatra 20.000ret nyertem vele :D persze azóta sem nyertem 500ft nál többet :D
2013. márc. 9. 10:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálam ezek a dolgok eddig mind igazak volta,pl abban hogy kik illenek hozzám,és kik nem a horoszkóp szerint,meg az általános jellemzés is teljesen...

Én hiszek,ebben a részében.

2013. márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én például kos vagyok, a barátom pedig rák. Elvileg tűz és víz lennénk, eddig minden horoszkóp zűrös és viharos kapcsolatot, nagy veszekedéseket és gyors szakítást jósolt ennek a párosításnak.

Ehhez képest a világ legharmonikusabb párkapcsolata a miénk, 3 és fél éve együtt vagyunk, másfél éve összeköltöztünk és azóta együtt is élünk... veszekedéseink sose voltak, legfeljebb egy-két vita, de egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor vitatkoztunk össze bármin is a 3 év alatt. Azt is nagyon gyorsan megbeszéltük és elsimítottuk. Nem tudnék ennél nyugodtabb, békésebb és meghittebb kapcsolatot elképzelni, pedig a horoszkóp szerint hosszútávon még csak egy légtérben sem kéne tudnunk meglenni a nagy ellentétek miatt. Ehhez képest meg... :D Szóval érted. :)

Van akinek bejön, van akinek meg nem. Ennyi.


De ha már ennyire bele akarsz mászni, akkor biztosan az is befolyásolja ám az embereket és a kapcsolataikat, hogy mi az aszcendense, melyik az uralkodó Holdja, bolygója, kedvező-e a Szaturnusz és a Merkúr együttállása az adott hónapban, meg ilyenek. :D

Nem hiszem, hogy minden egyes ember, aki kosnak született, pontosan ugyanolyan lenne, mint én. Biztosan más is befolyásol egy adott csillagjegyet, meg hogy milyen lesz az ember személyisége, nem csak annyi az egész, hogy na, pont márciusban születtél és akkor puff, te ilyen leszel.

2013. márc. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, mikor múltkor megnéztem, hogy mit ír, közben meg már vagy másfél éve nincs párom. X)
2013. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
horoszkóp minden hónapban megjósolja a szerelmet az életemben, mégis 2 éve nincs nő az életemben.
2013. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gyengébbek kedvéért írom le még egyszer hogy nem ezekre a napi, heti, havi, éves jóslatokra gondoltam... hanem amit linkeltem!! A jellemzésekre! Ami állandó.. -.-
2013. márc. 10. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!