Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Abszurdnak tűnik? De a születé...

Abszurdnak tűnik? De a születési hónap hat az ember tulajdonságaira és életlehetőségeire brit tudósok szerint.

Figyelt kérdés

Végulis keveset tudunk a világról. Régen azt mondták a tudósok, hogy levegőnél nehezebb tárgy nem emelkedhet a levegőbe és lásd most repülnek a több tonnás gépek.


Newton is azt hitte tömegvonzás a gravitáció, aztán kiderült, hogy teljesen zavarban volt és még sorolhatnám a bakikat a tudományban.


Nem tudunk mindent és lehet az azstrológia igaz lehet, hiszen minden mindennel összefügg, így az asztrológiában is lehet valami, nemigaz !?


[link]


2013. szept. 8. 22:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%

Nem igaz.


A asztro az olyan, mint a középkorban a babonák... az emberek tudatlanságára és ostobaságára épít... azaz kamu.

2013. szept. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Az ezotériában van tudományos magyarázat? Csak mert Newton ilyen furcsaságokkal is rendelkezett.
2013. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A brit TUDÓSOK másképp vélekednek mint ti és ők töppet jobban értenek a tudományhoz -.-
2013. szept. 8. 22:47
 4/23 anonim ***** válasza:
"brit tudósok" eddig olvastam..
2013. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A britek, es a "tudomanyos" felmereseik is megernek egy miset...:D
2013. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 AeonFLUX ***** válasza:
Kik azok a brit tudósok? Ki vezette ezt a kutatást? Így én is tudok cikket írni, pl. "A brit tudósok szerint a kis péniszűek hajlamosabbak az öngyilkosságra".
2013. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én hallottam arról, hogy tudósok kutatásokat végeznek olyan embereken, akik állítólag rendelkeznek telepatika vagy telekinetika képességgel, de úgy tudom, hogy még nem bizonyították, hogy léteznek ezek a képességek, de a horoszkópot tudtommal egyetlen egy tudós sem próbálta bizonyítani.
2013. szept. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#2 azért ne felejtsd el, hogy newton alkímia témában is publikált...
2013. szept. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Russel Foster, az Oxfordi Egyetem idegkutatója pár hónappal ezelőtt szintén a születési időszak szembeötlő következményeiről beszélt. „Egyáltalán nem vagyok az asztrológia szószólója – badarságnak tartom –, de az évszakok hatásaitól nem vagyunk mentesek. Abszurdnak tűnik, hogy a születési hónap befolyásolja valaki életlehetőségeit, testmagasságát, tanulmányi eredményeit, testtömegindexét, napi életritmusát, azt, hogy éjszakai bagoly-e, vagy koránkelő, mégis mindez összefügg bizonyos mértékben a világrajövetel idejével” – idézte Fostert a lap.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. szept. 9. 00:03
 10/23 Grielean ***** válasza:

"de az évszakok hatásaitól nem vagyunk mentesek"

Ennek mi köze az asztrológiához? Csak mert mindkettő az idő múlásán alapul, még nem feltételez semmiféle összefüggést sem.

Pláne hogy az évszakok térben is változnak, van ahol kettő van, van ahol három vagy négy, északon és délen pedig mindig pont ellentétesek, vagyis az általuk kiváltott hatás is ellentétes.

2013. szept. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!