Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Abszurdnak tűnik? De a születé...

Abszurdnak tűnik? De a születési hónap hat az ember tulajdonságaira és életlehetőségeire brit tudósok szerint.

Figyelt kérdés

Végulis keveset tudunk a világról. Régen azt mondták a tudósok, hogy levegőnél nehezebb tárgy nem emelkedhet a levegőbe és lásd most repülnek a több tonnás gépek.


Newton is azt hitte tömegvonzás a gravitáció, aztán kiderült, hogy teljesen zavarban volt és még sorolhatnám a bakikat a tudományban.


Nem tudunk mindent és lehet az azstrológia igaz lehet, hiszen minden mindennel összefügg, így az asztrológiában is lehet valami, nemigaz !?


[link]


2013. szept. 8. 22:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem hiszem, hogy ez határozza meg az embert. 12 jegy meg néhány aszcendens...elég egyformák lennének az emberek. Sokkal inkább a nevelés, a környezet, a genetika határozza meg.


Tudósok is mondanak ezer félét erre én meg mondhatnám azt, hogy régebben láttam egy dokumentum filmet a csillagászatról és az asztrológiáról, amiből kiderült, hogy a különféle jegyeket alkotó csillagok túl messze vannak ahhoz, hogy hassanak ránk. Messze vannak a földtől és messze vannak egymástól is.

Azt is megemlítették, hogy amíg a csillagászat fejlődött addig az asztrológia dogmái a vízözön óta változatlanok mert ugye a csillagászat és az asztrológia régen ketté vált egymástól.

Az Uránusz és a Neptunusz felfedezéséig a horoszkópokban sem szerepelt ez a két bolygó. Pedig ha az asztrológia módszerei valóban működnének, a két bolygó "hatását" már képesek lettek volna kimutatni, még mielőtt felfedezték volna őket. De persze ez nem történt meg.


Na de ne legyek már ennyire tudálékos inkább annyit mondanék, hogy én rák jegyű vagyok,/a csillagkép legtávolabbi csillaga 230 fényév! gondolj bele/ halak aszcendenssel de semmi nem állja meg a helyét velem kapcsolatban.


Baromira nem vagyok családias, álmodozó, romantikus, gátlásos és egyebek inkább karakán, nagypofájú, önálló, a realitás talaján álló ember vagyok. És már nagyon régen nem vagyok valami empatikus az emberekkel mert elegem van belőlük már csak azoknak segítek, akik tényleg közel állnak hozzám és nem okoztak csalódást.

Az ember egész élete során változik ha nem is nagyot az asztrológia meg állandó szóval nem lehet ráhúzni egy merev valamit egy ember egész életére.

2013. szept. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Az asztrológia szerint a csillagok befolyásolják az ember tulajdonságait, a brit tudósod szerint meg az, hogy milyen évszakban született. Az utóbbiban ugyan van logika, azonban semmi köze az asztrológia nevű elmebajhoz. Amiket meg indoklásként összehordtál, az teljes káoszra utal a fejedben:


- soha nem állították a tudósok, hogy levegőnél nehezebb tárgy nem repülhet, hiszen erre eleven cáfolat minden repülő élőlény. A repülőgépek kifejlesztése során volt egy átmeneti időszak, amíg a léghajók kerültek előtérbe, de ehhez már utána is kellett volna olvasnod a dolgoknak


- Mesélnél nekem arról, hogy hol tévedett Newton, és miért nem jó modell a gravitációra a tömegvonzás? Vajon mi zavarhatta össze az öreget?


- Nem tudunk mindent, te viszont összehordasz hetet-havat. Ebből pont annyira lehet az asztrológiát igazolni, mint az óriás spagettiszörny eljövetelét.


Nem kell mindent szó szerint elhinni amit egy bulvár lapban leírnak, nem ért néha gondolkodni is, és esetleg önálló véleményt is ki szabad alakítani.

2013. szept. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Az asztrológia egy olyan katona, aki szitává lő egy vagont, aztán eldicsekszik, hogy milyen pontosan eltalálta a benne elrejtőző potyautast. Hiszen két golyó is ment a szemei közé!
2013. szept. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez eszetlenség.
2013. szept. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%

A családunkban van két nő, aki nemcsak egy hónapban, de egy napon is született. Igaz, van közöttük 10 év korkülönbség. Teljesen eltérő a személyiségük, a viselkedésük. Az egyik a 8 általánost is alig végezte el, a másik mérnök.

Gyakorlatban dől meg az elméleted. Az asztrológia csak babona, mit néhányan kihasználnak.

2013. szept. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Antimod ***** válasza:
48%

Tévedés: a születési hónap nem hat az emberre, hanem összefüggésben van vele.

Az asztrológia is abból indul ki, hogy nem véletlenül akkor és ott születünk meg, ahol. Így függhet minden mindennel össze.

2013. szept. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kérlek, mondd, hogy nem Zoltán a neved.
2013. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Látom, hogy megint betámadt az Unatkozó Asztro Ellenes Brigád!

Szerintem ennek a hírnek van alapja. Ha gondolod, akkor gyere priviben és beszélünk róla :)

2013. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Az asztrológia is abból indul ki, hogy nem véletlenül akkor és ott születünk meg, ahol. Így függhet minden mindennel össze."


De korántsem mindegy, hogy az az összefüggés milyen!

Értsd: abban van értelem, hogy a hidegebb hónapokban születettek között minimálisan több lesz a mentálisan sérült.

Az viszont baromság, hogy felosztjuk 12 kategóriára, vagy épp csillagjegyre az évet...


(!) Példa: Ha egy csillagjegy végén születtél, akkor az 1 nappal utánad született embertől "asztrológiailag" távolabb állsz, mint a négy héttel előtted születettől.

2013. szept. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Antimod ***** válasza:
48%

"Ha egy csillagjegy végén születtél, akkor az 1 nappal utánad született embertől "asztrológiailag" távolabb állsz, mint a négy héttel előtted születettől."


Ez nem így van. Van átmenet. Hallottál már az aszcendensről? Ne a bulvárhoroszkópból indulj ki, egy ember személyre szabott horoszkópja sokkal bonyolultabb, mintsem a 12 kategóriából egybe be lehessen sorolni.

2013. szept. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!