Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zöld teával menyit fogyhat...

A zöld teával menyit fogyhat az ember 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Főleg olyan írjon akinek van tapasztalata de aki hallota vagy más mesélte azt is szívesen várom!
2013. júl. 3. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Én mindig iszok zöldteát.

De nem ettől fogsz fogyni.

Fogyni normális étrendtől és megfelelő mozgással fogsz tudni. Ne ettől reméld a változást, idd azért, mert finom!

2013. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 poiu ***** válasza:
A zöld tea zsírégető, ami annyit tesz, hogy valamenyi zsírsavat kiküld a raktárból. Ha nem sportolsz, akkor az egész visszamegy.
2013. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semennyit.
2013. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha a zöldtea zsírégető lenne, csak sovány emberek lennének. -.-

zsírt csak diéta éget, fogjátok már fel, könyörgöm

2013. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor is napi szinten ittam zöldteát, amikor 100 kg voltam, meg akkor is, amikor 120 és most is, amikor 90 körül vagyok. Biztosan állítom, hogy semennyit sem lehet tőle fogyni.
2013. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ,h hogyan alkalmazod....ha mondjuk naponta kb 1 óra hosszáig pakolgatod a zöld teát 5O kg-os zsákokban akkor elég sokat,viszont ha csak iszod,akkor semennyit sem,
2013. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam h reggeli mellé megittam fél liter, sokáig nem voltam éhes utána. + Vacsinál is. Meg sok vizet ittam, néha citromosan.

Rendes kajákat ettem csak kevesebbet. Még sütit is, csak nem egy tálcával. Ezzel 20kilót fogytam.



lehet h valamennyit számított a tea, de szerintem rendes étkezés kell hozzá.

2013. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 poiu ***** válasza:
A zöld tea valóban mobilizál (egy kevés) zsírsavat, de nem "égeti" el. Elégetned neked kell. Tehát zöld tea + fotel= semmi. Zöld tea + kocogás = kicsit több zsír ég, mint tea nélkül.
2013. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia.én 1 év alatt 22 kgt fogytam zöld tea kapszulával.:)) elején havi 2-3 kg megvolt:)
2013. júl. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!