Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy ikrek pasi mit szeret az...

Egy ikrek pasi mit szeret az ágyban és ő milyen?

Figyelt kérdés
Érdekelne milyen egy ikrek pasi az ágyban és hogy miket szeret? Persze csak nagy általánosságban, hisz mindenki mást szeret :)
2013. szept. 10. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is fantáziadúsnak és változatosnak tartom magam, de az ikrek mindig olyan fogásokat és dolgokat tudott mutatni, amelyeket még soha nem tapasztaltam élőben, max. csak olvstam róluk.

Azért vigyázz: az ikrek pasi az egyik leghajlamosabb jegy a megcsalásra, nem Te miattad, hanem a túlzottan komolytalan természete miatt ... S a leggyakrabban tini lányokkal kezd ki még 30-40 évesen is.

2013. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"S a leggyakrabban tini lányokkal kezd ki még 30-40 évesen is." szerintem kevered a pedofilokkal.

De amit írtál annak egy része igaz: én ikrek vagyok és elég játékos a szexben. A megcsalás rám nem igaz, csak egy nőt imádok mindig.


Sosem lesz vége ezeknek a csillagjegyes kérdéseknek? Ha rosszat írnak róla, akkor nem is fogsz a kiszemelttel járni? Lehet, hogy életed nagy lehetőségét szalasztod el.

2013. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én iker nő vagyok....játékosság és nyiltság nagyon illik.Nagyon nehezen találom meg az ideális felet, vagyis nem találtam meg, nem véletlen hogy nem volt komolyabb kapcsolatom, ami rossz,,,,nem amiatt hogy szeressenek, hanem a közös programok, élmnyek, utazások, inforációcsere,na értitek..ez hiányzik...amúgy is nagyon elentétes vagyok
2013. szept. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt szereti, ha az van,amit ő akar, ő igényel. Hát ez igazából az ágyban nem sok...

Egyáltalán nem érzelmes, nem szenvedélyes, esetleg az elején tűnhet annak, ha ki van éhezve, amúgy nem. Szeret sokat beszélni, tévét nézni is. De az órákig való puszizkodások, a másik szeretgetése, és a "mélyebbre hatolás a témában" sem őrá jellemző.

Ha pl ő gyorsan elmene a te látványod hatására, akkor már alszik is, szinte anélkül, hogy hozzádért volna, az meg, hogy neked is lennének igényeid, már hidegen hagyja.


Ha felveted neki, hogy jobb lenne több ölelés, összebújás, akkor leráz. Ha ezért elpityeredsz, akkor meg hisztisnek tart, és inkább elkerül, csak hogy ne legyen vizes a könnyedtől. Nem egy meghatódós.


Max akkor kezd el gondolkodni, ha szakítás ígérsz, akkor aktivizálódik, de csak rövid távra.


Aztán ha sokan passzolták, akkorra tanul, és egyre ügyesebben hazudik a nőknek, és eleinte az ágyban is direkt aktívabb, de ha nyeregben van, akkor jön a régi énje...


Még valami. Te nőként sose kezdeményezz hancúrozást, mert attól ledől a bazinagy férfilénye...

2013. szept. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Aki azt hiszi, hogy minden ikrek ugyanolyan, az iszonytatóan ostoba. A csillagjegyek alapján megítélni valakit és beskatulyázni ostobaság. Mindenki más, különböznek az emberek. Vannak hasonlóságok, hasonlíthat egy bika egy ikrekre is, és olyan is van, hogy egy ikrek teljesen eltér egy másik ikrektől.

Az, hogy valaki milyen természetű, az az addigi életétől függ. A gyerekkori élményektől, a szülőktől látott mintáktól, sikerektől, csalódásoktól. Nem pedig a csillagjegyektől. De ha véletlenül igaz valakire néhány jellemző vonás a saját csillagjegyéből, akkor már azt mondja az ostoba, hogy áhháááá, ugye, hogy igazak a csillagjegyes dolgok. Ha meg nem jellemző rá a saját csillagjegye, akkor az Ezo Terike azt mondja, hogy áhhááá, ez azért van, mert az aszcendense érvényes. Végülis az ostobák is bele tudnak magyarázni mindenbe mindent, nem csak az okosok.

Az előzőn meg jót röhögtem. Összejött egy ikrek csillagjegyűvel, azt tapasztalta, amit leírt, és akkor azt hiszi, hogy mindegyik olyan, közben meg csak egy konkrét személlyel való problémáját írta le. Hát ez nem a siratófal, hanem a gyakorikérdések.hu. A kedvencem az, amikor a nők egy vagy két nagy csalódás után az összes férfire azt mondják, hogy szemét. Ez is ostobaság, ehhez ismerni kéne mindenkit. Olyan van, hogy egy nő egy bizonyos típusú férfiba szeret bele mindig. De az akkor kinek a hibája, a férfié? Nem. A nőé, mert miért nem választ jobbat, mást? Azért, mert őt a szemét férfiak izgatják, a rendesek nem kellenek neki, mert nem izgalmasak.

Mindezt azért írtam le, mert már unom ezt a sok barom kérdést, hogy: "A skorpió férfi milyen?" "Az ikrek milyen az ágyban?" "A faxomtudja milyen csillagjegy szeret p.ncit nyalni?" meg hasonló ostobaságok. Az a durva, ha valaki még felnőtt ember létére is hisz ezekben.

Kimutatták, hogy az asztrológia beválási esélye olyan 55% körüli. A +5% is azért van, mert a születést, egyéb biológiai folyamatokat stb. elég meg lehet saccolni. A horoszkópok is akkora általánosításokat tartalmaznak, hogy nagy akarattal bele lehet magyarázni bármit. A jóslás is ilyen.

2013. szept. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!