Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek pasi miért lép le...

Ikrek pasi miért lép le teljesen nyomtalanul egyik napról a másikra és akár hetekig-hónapokig? Még olyan kapcsolatból is, amelyben jól érezte magát, lazaság is meg volt engedve, s minden nap együtt voltunk.

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy az ikrek pasik igazi érzelem,információ és időrablók (főleg az órákig tartó hosszú beszélgetésekkel és kérdésekkel). Kár, hogy ilyenek, annak ellenére, hogy igazán vidámak, vihogósak és játékosak. Sok barátnőmet, de már engem is átvertek így ikrek pasik.

2013. aug. 5. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nemvéletlenül Ikrek a csillagjegy neve, kétszínűek egyszer csak megmutatják a másik arcukat, mástól is hallottam ilyen talpasztalatot.
2013. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem egy ikrek lány hagyott el hasonló módon, pedig én teljesen abban a tudatban voltam, hogy boldog a kapcsolatunk:(
2013. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos munkahelyen is ennyire komolytalanok ikrek nők-férfiak egyaránt, fiatalok-idősek ugyanúgy, még a 70 éven felüliek is.
2013. aug. 5. 18:02
 4/11 anonim ***** válasza:
hát biztos nem azért lépett le mert ikrek a jegye...
2013. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ikrek, de ez a kezdődő (és kollektív) lincshangulat hova vezet vajon? Kíváncsia várom.
2013. aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert jellemtelen.
2013. aug. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miquel: ha nem szereted ezt a témát, akkor ne rontsd a hangulatot és olvass az folttisztításról ...
2013. aug. 9. 07:20
 8/11 anonim válasza:
Szerintem felejtsd el az ikreket. Oroszlán vagyok, szenvedélyes, vidám és érzéki és nem szoktam eltűnni, max. napokra az ágyban a párommal...:-) Írj privit, ha van kedved :-)
2013. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Nem tudom,hogy számít-e. Az én kapcsolatom dettó így végződött. Az elejen nem erdekelt,hogy milyen jegyu,udvarolt,kedves volt,sokat beszelgettunk erdekeseket.Aztan mar 5. Nap tajan mar a csaladi esemenyeire is meghivott es 6. Alkalommal mar kimondta,hogy szeret..Kezdtem valami rosszat erezni. Aztan egyik pillanatban elkezdett jelenetet rendezni,megsertodott mert epp tul melege volt,vagy nem akart ezt vagy azt.Kisse eroszakosnak tunt.Aztan neba belemagyarazott a viselkedesembe olyat,ami nem is ugy volt...Aztan megint kedves lett.Hetek mulva egyutt aludtunk,ebedeltunk az anyjujarol beszeltunkmeg kozos barati kirandulasrol aztan egy orarara semmi ok utan kidobott...,h nem lat velem semmit.. Aztan ujra osszejottunk egy hetre ra.

Ujra kedves volt,szeretett..Hetekig mgyon jo volt,egyre romantikusbb lett,vett nekem rozsat is ,kozos jovorol beszelt...De neha megint elojott a turelmetlensege,a flegmasaga.Aztan egyik naptol,amikor mar tenylegminden jo volt,mimtha beparazott vna es kezdezt eltunogetni.Kozps kepet se csinalt velem,mintha szegyellt vna..

PEDIG vegig azt mta es ugy tunt,h boldog velem.

Aztan 3 napa,durvan ujra egy honapra ra megint kidobott...most aras indokkal.Vaamit mindig kitalalt csakhogy hagyjam.Kiderult,h nem is volt oyan boldog csak amitott...hogy lehet ilyet kamuzni...

Elvileg nincs mas... Azt mta szeret,es arra sem kepes h irjon,egyik naprol a masikra.H szte nem szeretm...pfff,en mindent mwgtettem neki.Jo vtam es kedves,vidam.Szerettem.

Most asszem mar teljesen vege.Nem is jelentkezik es azt irta hagyjAm.Ezt en se ertem egyaltalan.

2013. szept. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Asztrologia vagy nem,meg az elozohoz annyit,hogy en Kos vagyok/Nyas Aszcendenssel es munka teren eros a Bak befolyasa,o Ikrek/Bak aszendenssel es a horoszkopunk alapjan teljesen osszeillunk meg ertekrendszerre is...

Hat ennyit errol:D legalabb keresne h hogy vagyok. Annyira hianyzik..Szeretem:(

2013. szept. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!