Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nincsen olyan numerológiai...

Nincsen olyan numerológiai rendszer, amely nem az abc sorrendre épít? Hiszen az elég furcsa, hogy bármiféle jelentés korrelálna egy ember által kreált sorbarendezéssel.

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van tanárod vagy numerológus ismerősöd akkor kérdezd meg tőle ő milyen rendszereket ismer.

Szerintem amúgy mindegy hogy ember által kreált rendszer-e. Attól még nem véletlenül alakult úgy. Lehet nem jó példa, de az életben is ha belegondolsz, pl egy tárgy mindegy hogy mesterséges-e, vagy a természet alkotta, attól még ugyanúgy lesznek tulajdonságai. Vagy a növényültetésnél a növények nevelésénél sem számít hogy ember alkotta e vagy a természet magától, attól még ugyanazok a dolgok vonatkozhatnak rá, de ez lehet rossz példa mert nem vagyok túl járatos a numerológiában de szerintem a pithagoraszi az nem rossz..

2013. szept. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Részlet egy levélből:


"csatolva küldöm a szeptember 28-án induló HERMETIKUS EGYIPTOMI (Thot-féle atlantiszi módszeren alapuló) SZÁMMISZTIKA ISKOLA képzésének tudnivalóit.

Kezdők és haladók is jelentkezhetnek, sőt: mindkettejüknek nagyon hasznos a képzés (kezdők: az egyiptomi numerológián alapul minden más rendszer, tehát érdemes ezzel kezdeni a számmisztika-tanulmányaidat. Haladók: az Püthagorasz-féle numerológiának ez a sokkal ősibb rendszer a lényege, alapja, titkos része - ezért ez Mesterkurzusnak is felfogható.)"


Ezek alapján a Pithagoraszi numerológia tényleg érdekes lehet. Persze ezt nem hasraütésre mondom hanem mert így gondolom.

2013. szept. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!