Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha lehetne horoszkópot választ...

Ha lehetne horoszkópot választani te melyik lennél, melyik csillagjegy a "kedvenced"? (sajáton kívül)

Figyelt kérdés

Melyik jegy tulajdonságait szeretnéd birtokolni?

Én Kos vagyok,de nagyon kedvelem a Rákokat,Mérlegeket és a Skorpiókat.Leginkább Skorpió lennék:)


2013. szept. 19. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ja, a Skorpió jó lenne, úgyis az az aszcendensem. Szeretem, ha a tápláléklánc tetején van a jegyem (Oroszlán vagyok).

A kínait viszont nem változtatnám, a Tűz-Sárkány szuper (főleg az Oroszlán/Skorpióval :D)

Nem foglalkozom a horoszkópommal, de ezek azért jól hangzanak (plusz alapvetően passzolok a sajátjaimhoz).

2013. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Skorpió vagyok, de szívesen cserélek bárkivel, nekem nem kell! :D
2013. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bak vagyok, kissé merev, távolságtartó, makacs, nagy szeretet van bennem is, amit képtelen vagyok kimutatni, mert nem vagyok az az érzelgős fajta...

Szívesen megtapasztalnám a tüzes jegyek (Kos, Oroszlán, Nyilas) végtelen energiáját, bátorságát, merészségét, illetve a Halak művészi vénájából is kérnék egy kicsit. :)

Csak egy napra... :)

2013. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyilas vagyok. Kipróbálnám szívesen az Oroszlánt és a Bakot. Nagyon megfontoltnak és szívósnak tartom mindkettőt.

A Bakot a magabiztossága miatt szeretem és azért, mert jól keveri hátul a kártyákat és a kakit is :P, ezt azért megtanulnám tőle. Mindkettő nagyon ügyesen és türelmesen meghallgatja az embereket és így is manipulálják őket. Mindezt egy pár napig kipróbálnám :).

Mindhármónkban az is közös lehet, hogy nagyokat szeretünk enni :)) és habzsolni az életet :P.

2013. szept. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kizárólag Mérleg lennék szívesen a sajátomon kívül. Velük jól kijövök, hasonlóan gondolkodunk, viszont nekik sokkal egyszerűbben megvalósulnak a dolgai és legtöbbjük már gyerekkoruktól kezdve harmonikus életet élhet.


Bírom a Bakokban azt, hogy sok témában otthon vannak és nemcsak felületesen, nagyon olvasottak, kitartóak.

A Kosoknak jó, hogy szeretik a versenyhelyzeteket, és küzdenek is a sikerért, általában nem hiába.

A Bikákból az kéne, hogy képesek lazán venni az életet.

A Szűz is nagyon kitartó, szeret tanulni, ez is jó.

De ezek azért mégsem szívesen lennék.


Vízöntőkről sokat nem tudok.

Halak, Ikrek és Rák nem lennék én.


Viszont ami tényleg nagyon nem lennék, az a Skorpió és az Oroszlán. Persze ők nagyon sikeresek tudnak lenni, de általában ezt a sikert nem becsületesen szerzik. Ravaszkodnak, gonoszkodnak, gátlástalanul taposnak át a másikon, akiket korábban barátjuknak mondtak. Az oroszlán beképzelt, és hisztis ha valami nem jön össze neki mégse. A skorpió pedig hiába lenne irigylésre méltó a kitartóságárét és szervezőképességéért, annyi de annyi rosszat tesz, kifejezetten szeret ártani másnak, hogy ilyen áron nem kellene nekem az amit ő elér...


Egyébként Nyilas vagyok.

2013. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia kedves Nyilas, a 4-es vagyok :). Örülök, hogy hasonló a véleményünk :).
2013. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Vízöntő vagyok, és ha választhatnék, akkor is Vízöntő akarnék lenni :)

5-ös remekül jellemezte a Skorpiókat...

2013. szept. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!