Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit lehet tudni a SKORPIOkrol?

Mit lehet tudni a SKORPIOkrol?

Figyelt kérdés
1994.11.16.ban szulettem reggel 6kor, az erdekel hogy ki mit tud errol e jegyrol, es kikhez vonzodnak, melyik jegyekhez
2013. szept. 26. 16:21
 1/8 A kérdező kommentje:
lany vagyok, ha számit :D
2013. szept. 26. 16:22
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

A skorpiók (Scorpiones) az ízeltlábúak (Arthropoda) törzsének, azon belül a pókszabásúak (Arachnida)) osztályának egy rendje. Majdnem 1500 fajuk ismert.


8 járólábuk van, mint a pókoknak. Megnyúlt potrohuk végén méregtüske van, amiben erős mérget tárolnak. Takarékoskodniuk kell, mert a méreg lassan termelődik újra. A méregtüskét egyrészt védekezésre használják, másrészt hogy megöljék zsákmányukat, például a pókokat, rovarokat és apró gerinceseket. Első pár lába ollóvá alakult az évmilliók során.

2013. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit tudok róla, hogy nehéz természetűek, és nehezen jönnek ki másokkal. :)
2013. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csípős természetű, ami a szívén az a száján. Az igazáért és mások igazáért a végsőkig képes kiállni. Könnyen megsértődik, de nem haragtartó. A segíteni akarás nagyon megvan, akár a saját maga kárára is. Vezető, irányító típus, de a tarsaság középpontja nem szeret lenni.
2013. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Írd be google-ba hogy skorpió nő, és megtalálod.

Egyébként leginkább a Bika, Halak, Rák illik hozzá.

2013. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Én is skorpió vagyok egyébként, csak 93-as. Azt olvastam, hogy a skorpiók törekvők, családcentrikus emberek, szenvedélyesek, általában nem a legszebbek(a szépség az nem ettől függ), szeretnek felnézni a társukra, kivül mutatják olykor a keményet, de legbelül törékenyek tudnak lenni.
2013. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Van két jó tulajdonsága:

Remek szervező. És rendkívül kitartó a céljainak megvalósításában.


A negatívumairól nem kezdenék most könyvet írni. :-)

2013. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dreigang ***** válasza:

A Mars és a Plútó (tűz és víz) uralta jegy, egy szóval nehezen jellemezhető. Mondhatni azért akár, hogy izgalmas, ez elég pozitívan hangzik. Ha azt mondanám, hogy ellentmondásos, az viszont elég ellentmondásosan hangzana.

De melyik jegy nem ellentmondásos? A Bika pl.? Szóval azt javaslom, inkább olvass utána a létező összes oldalon!

Astrodienst akár: többet is megtudhatsz magadról (hiszen a napjegyed mellett más is meghatározza a tulajdonságaidat), ha ismered a születési planétáid állását.

2013. szept. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!