Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mely napra szerencsés kitűzni...

Mely napra szerencsés kitűzni azt a bizonyos esküvői dátumot?

Figyelt kérdés
Már átszámoltam a születési dátumom, ill. a nevem alapján is a számmisztikát. Azonban léteznek valamiféle babonák, hogy pl. páros vagy páratlan számú dátumot ajánlatos inkább választani? Pl. Ha a nagy nap 17. lenne, akkor azt páratlannak kell venni, vagy 1+7=8, tehát párosnak? Bármiféle tanács ezzel kapcsolatban, vagy nem meghatározóak a számok, nem ettől lesz jó egy házasság, inkább csak babona!?
2013. okt. 7. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy számmisztikus, de szerintem valami szélcsendes, napsütéses napra érdemes kitűzni, hogy mindenki jól érezze magát, és a fotók is jól sikerüljenek.
2013. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem a számmisztikához ragaszkodnál mint támpont,tudnék segíteni.
2013. okt. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem felesleges számmisztikázni, mert nem ez a jó házasság titka. Ha szeretitek egymást, mindegy mikor mondjátok ki egymásnak az igent! Ha valaki vakul hisz a babonákban,akkor az a személy az egész életét e szerint éli, tulajdonképpen e szerint is alakítja (akár tudat alatt), és mindent ennek tud majd be...Sok boldogságot kívánok Nektek! :)
2013. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1. Sceptic - Hát ha tudnám, hogy kb. egy év múlva mikor lesz szélcsendes, napos idő... hát szuper jó lenne;) 2. Nem ragaszkodom a számmisztikához, de az tény, hogy sajna kissé babonás vagyok, és érdekelnek is ezek a dolgok, mint pl. számmisztika... 3. Így van, végülis biztos nem a számmisztika és a sok babona egy jó házasság titka, csak próbáltam ezek után is kutatni kicsit, hátha könnyebb így dátumot választani, kitűzni azt a bizonyos nagy napot, s mivel az évfordulónk dátumával egyik időpont sem egyezik, így ilyen "kapaszkodókat" keresnék, amivel meggyőzhetném kicsit magam, hogy miért lesz jó pont az az időpont:)
2013. okt. 8. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!