Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy lehet békülésre bírni...

Hogy lehet békülésre bírni egy halak jegyű szülöttet?

Figyelt kérdés
sógornőm a halak jegyében született 03. 03.- án, nagyon összevesztünk családi dolgok miatt . Vajon mivel lehetne békülésre bírni? Eléggé agresszív, önfejű, akaratos lény...

2013. okt. 14. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember médjára, elismered, hogy mit tettél rosszul és bocsánatot kérsz töle. De ez nem csak halaknál, hanem mindenkinél így müködik.
2013. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha agresszív, önfejű, akaratos, akkor sehogy, teljesen függetlenül attól, hogy mi a horoszkópja, inkább kerüld el az ilyen embereket..
2013. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Bebizonyitod neki, hogy te vagy a halász!
2013. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Nehezen

Min vesztetek össze?

2013. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Talán ha megpróbálsz "őszinte" lenni
2013. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
kikérem magamnak, én is halak vagyok, de nem vagyok se agresszív, se önfejű, se akaratos, és semmiképp sem lény...
2013. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
halak vagyok és ezek közül csak az agresszív igaz rám. Én is 03.03-án születtem és ha ez segít valamit akkor szeretem ha "felmagasztalnak", meg "istenítenek".Nem tudom hogy ez másoknál is így van-e de én szeretem:)
2013. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Cuppogd el neki!
2013. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Halak jegyűek, akinek nem inge nem veszi magára!!!! aki meg nem tud elfogadható választ adni, ne kommenteljen!! szerintem ez nem nagy kérés! köszönöm! nekem pl meg sem fordul a fejemben hogy valamihez hülyeséget kommenteljek, gondolom senki nem örül ha normális válaszra várva unatkozó emberek irritáló hülyeségét kapja.
2013. okt. 14. 19:11
 10/14 anonim ***** válasza:

1.: ezek normális válaszok voltak

2.: nehogy már a csillagjegy döntse el, hogy kihez hogy viszonyulsz...

2013. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!