Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti hisztek az ilyen astro-vilá...

Ti hisztek az ilyen astro-világban, astro showban ami a tv-ben van? Esetleg hívtatok már fel ilyet? Bejött?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem és n/a.
2013. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
37%
Abban nem hiszek. De voltam már személyesen egy asztrológusnál és félelmetesen eltalált a múltamból is mindent és bejött amit a jövőre mondott. Természetesen ajánlás alapján voltam nála, mert sok kókler is létezik
2013. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
45%
pénzlehúzás az egész. sajnos a valódi tudással rendelkezőknek a hitelét is rontja ez a csőcselék népség aki a tv-be bohóckodik.
2013. okt. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

A lehető leghatározottabban óva intelek minden ilyen betelefonálós műsortól. Sokszor 10-20-szor is meghallgatod, hogy "sajnáljuk, most nem került be, bár nem sok hiányzott... próbálkozzon újra, a következő biztos be fog jönni". Nem szép többezer forintos telefonszámlát csinálni ilyen marhaság miatt.

Vannak megmagyarázhatatlan dolgok, amik igenis léteznek, bár sok ember nem hisz bennük. Azonban úgy gondolom, ez a Te dolgod, hogy felderítsd őket, nem pedig egy idegené a telefonkagylón keresztül, aki a pénzedet szívja.:)

2013. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én sem hiszek az ilyenekben...soha fel nem hívnám ...csak kíváncsi voltam hogy ki hogy van vele
2013. okt. 16. 21:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Sajnálatos, hogy ezek az öntömjénező csalók miatt mi, a korrekt "ezoterikusok" szívunk, mert egy kalap alá vesznek minket velük. Sajnos, ezt a tudományt egy-két médiában erőteljesen félrevezető megjelenése miatt rögtön elítélik, anélkül, hogy az ítélkezők utánajárnának egyáltalán annak, hogy mi a fenéről is alkotnak véleményt pontosan...
2013. okt. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megveszekedett szkeptikus lévén nem hiszek ezekben, s főleg nem telefonálok.
2013. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem.Csak lopják a pénzt, közben értelmetlen hülyeségeket mondanak, nem normális dolog őket felhívni, hiszen emelt díjas a szám, hülye aki elhiszi.
2013. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Attól tartok, hogy még a telefonos jós sem hiszi, hogy ért a természetfölöttihez. Csupán egy kiváló módszert talált a megélhetésre, különösebb tudás nélkül, egy olyan országban, ahol ez a lehetetlent környékezi.
2013. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszek. Humbuk az egész.
2013. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!