Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen honlapokat tudok, ahol...

Milyen honlapokat tudok, ahol beszélgetnek/válaszolnak asztrológiai kérdésekről/kérdésekre?

Figyelt kérdés

Itt nem érdemes semmi kérdést és eszmecserét kezdeményezni, mert teleszemetelik az oldalt olyanok, akiket nem érdekel a téma, csak unatkoznak, beszólogatnak, veszekedni és rombolni akarnak. Elűzik a rendes hozzászólókat is...


Javasolnátok olyan honlapokat, fórumokat, ahol a téma iránt érdeklődőbb és komolyabb emberek írnak?



2013. okt. 16. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Te babonás! Fogalmad sincs az űrkutatásról, nem tudsz semmit a világegyetemről! Az asztrológia nem komoly téma, hanem csak egy nyamvadt babona.
2013. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Javaslom tanulmányozd inkább a fizika könyvet a sok hülyeség helyett.
2013. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Próbáld a guglival így keresni: asztrológia fórum

Az első találati oldalon lesz jópár ilyen jellegű fórum.

(Egy szkeptikus.)

2013. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Írd be a googleba, hogy


asztrológiai fórumok


Nekem előjött pár oldal.

2013. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

A szkeptikusok nem szemetelik tele, csak ők is leírják az álláspontjukat.

Aki beszól, trollkodik, azt megértem, hogy nem kell tűrni. Mégis van olyan szkeptikus (magamat is közéjük sorolom), aki nem szólja le az ezotériásokat (lehet, hogy emiatt talál meg engem, az ezotroll?)

2013. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!