Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vízöntők tényleg hazudósak?

A vízöntők tényleg hazudósak?

Figyelt kérdés
Aki nekem beugrik az ismerőseim között, kinek a horoszkópja vízöntő, mind folyékonyan hazudik szemrebbenés nélkül. Én ezt tapasztaltam, fiúnál és lánynál egyaránt.
2013. okt. 31. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem igaz. Ez olyan, hogy: A szőkék mind buták (persze, hogy nem azok!)
2013. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Csak véletlen! Egyébként az exférjem is folyékonyan hazudott, ha kellett ha nem, és vízöntő! :D :D :D
2013. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jah, mert pár vízöntő ismerösöd ilyen már az egész lehet, hogy az...
2013. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
azt nem tudom hogy a vizontok milyenek, de hogy te fogsz meg nehany csunya csalodason atesni ilyen horoszkopos ostobasagok miatt, az biztos. semmi koze nincs a szemelyisegnek a szuleteskori csillagallashoz, reszben orokolt, reszben tanult viselkedes.
2013. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy nem igaz, mert a barátom is az. Amikor megismerkedtünk, egyáltalán nem tudott hazudni, de azóta valami ragadt rá. :)
2013. okt. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az első állítás a horoszkópból ami igaz rám.Na de van ismerősöm akivel (tessék megkapaszkodni) ugyan azon a napon (február.6) születtem.Na ő egyáltalán nem olyan mint én.dafuq?
2013. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
baromság :')
2013. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Igen.


- egy vízöntő

2013. nov. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
igen azok
2013. nov. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Igen, mindenképpen azok, de ahhoz viszont nagyon buták, hogy okosan hanzudjanak: akkor olyan műmájer képet birnak vágni és a hangszinűkön és teljesen látszik, hogy mi a szitu. A lényeg, hogy ne engedd magad bepókhálózni a túl sok szövegével. Ő szinte az egyetlen jegy, aki nagyon sokat beszél és sokszor fölöslegesen és túl reagál dolgokat, a környezetét is kicsinálva, ez főleg nőkre jellemző.

A vizöntő nőknek egyik fő tulajdonsága még a vagyonra vadászás és gyermekének a vagyonosabb pár felé való befolyásolása, ezt a bőrömön is éreztem. Nem fontos neki egyáltalán az, hogy a huszonéves gyermeke lelkileg teljesen boldog, tiszta és kiegyensúlyozott.

2013. nov. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!