Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bakok és Vízöntők! Leírnátok,...

Bakok és Vízöntők! Leírnátok, hogy milyenek vagytok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy egyrészt ez a két csillagjegy képviselői milyennek látják magukat, másrészt, hogy mások milyennek ismerik a képviselőiket.
2011. aug. 2. 21:37
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Vízöntő vagyok: különc (öltözködés és ízlés terén is), hóbortos, ragaszkodok dolgokhoz, szabály követő, érzelmet nem mutató inkább mélyen megélő, jó barát de csak annak aki megérdemli. Kb. ennyi jut eszembe.
2011. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Bak vagyok: kicsit félénk első találkozáskor, de nagyon barátkozó, és akiket megszeretek (és ez kölcsönös), azokért mindent megteszek szinte. Azt mondják hogy nagyon jó humorom, és keresni szokták a társaságom. :)
2011. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Bsk vagyok vizonton aszcendenssel. a sok asztrologiai iranyzat kozul azt tartom igazsaghkozelibbnek, amleiyk azt mondja, hoyga napjegy a 30. eletevig, az aszcendens 30 eves kor utan dominal.

Nekem anyiban valtozott az eletem 30 eves korom korul, hogy a szabadsag nagyobb hangsulyt kapott az eletvezetesemben mint a szófogadás. Nem kedves vagyok többé. hanem jó, ha meg is kell kuzdenem az igazamert kemenyen.:)

a bak szimbolum azt jelenti, hoyg csak a hegy csucsan van szamomra egyetlen fuszal, ami szmaomra taplalaek, es ezert sokkal tobbet kell kuzdenem elereseert, mint mas embertipusoknak - viszont meg is van a hozza szukseges kepessegem: a patáim és erőm, hogy az élet, veszélyes sziklakon felmenjek érte.

Csendes vizek nem nevelnek ügyes tengerészeket, ugye.

De korabban ezt is VALASZTOTTAM az osszes lehetoseg kozul, soha nem a konnyebb utat.

Nagyon kitaro vagyok, nincsenek mulo vagyaim, erzeseim. Azoknak csak kezdetuk van, nem ernek veget soha. Mindig alapos indokkal kezd el erdekelni valami, mely vagyok, nem feluletes, es lelkiismeretes. A bak a mestere a lekiismeretessegnek.

Sok bakot ismereke, s mind hozzam hasonloan "asztal tetején tancolo tipus", tehat nem igaz a baksagnak az a része meglatasom szerint, amit sok helyen irnak, (introvertalt, visszahuzodo).

A vizonto pedig a jezusi szemelyiseg, aki egy korszakkal elorebb jar a kornyezetenel, lelkes, lelkesito, forradalmar, szabad, koranal jobb ideák vezérlik, ahhoz hű, és igyekszik magaval ragadni ebben a tobbieket is, a szeretet es szabadsag kepviseloje (szadabsag, egyenloseg, testveriseg). De csapongó is lehet, örömhajhász is lehet, fontosabb szamara a konnyedseg, mint a kemeny munka.

2011. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

szia én vízöntő vagyok!elég érdekes jegy a maga szépségével és bosszúságival együtt.a szabadság a legfontosabb nekem, persze párkapcsolatban hűséges vagyok, de kell a saját kis világom amiben én vagyok a főszereplő.jó barát vagyok, kitartó a végsőkig. úgy vettem észre elég toleráns is vagyok, de nagyon makacs, önfejű és néha úgy viselkedek mint ha az egész világ azért lenne hogy én jól érezzem magam, és amikor rájövök hogy ez nem így van duzzogok.

:)

2011. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Javitom az elgepeleseket:



Bak vagyok vizonto aszcendenssel. A sok asztrologiai iranyzat kozul azt tartom igazsagkozelibbnek, amelyik azt mondja, hogy a napjegy a 30. eletevig, az aszcendens 30 eves kor utan dominal.

Nekem annyiban valtozott az eletem 30 eves korom korul, hogy a szabadsag nagyobb hangsulyt kapott az eletvezetesemben mint a szófogadás. Nem kedves vagyok többé, hanem jó, ha meg is kell kuzdenem az igazamert kemenyen.:)

A bak szimbolum azt jelenti, hogy csak a hegy csucsan van szamomra egyetlen fuszal, ami szamomra taplalek, es ezert sokkal tobbet kell kuzdenem elereseert, mint mas embertipusoknak - viszont meg is van a hozza szukseges kepessegem: a patáim és erőm, hogy az éles, veszélyes sziklakon felmenjek érte.

Csendes vizek nem nevelnek ügyes tengerészeket, ugye.

De korabban ezt is VALASZTOTTAM az osszes lehetoseg kozul, soha nem a konnyebb utat.

Nagyon kitaro vagyok, nincsenek mulo vagyaim, erzeseim. Azoknak csak kezdetuk van, nem ernek veget soha. Mindig alapos indokkal kezd el erdekelni valami/valaki, mely vagyok, nem feluletes, es lelkiismeretes. A bak a mestere a lekiismeretessegnek.

Sok bakot ismerek, s mind hozzam hasonloan "asztal tetején tancolo tipus", tehat nem igaz a baksagnak az a része meglatasom szerint, amit sok helyen irnak, (introvertalt, visszahuzodo).

A vizonto pedig a jezusi szemelyiseg, aki egy korszakkal elorebb jar a kornyezetenel, lelkes, lelkesito, forradalmar, szabad, koranal jobb ideák vezérlik, ahhoz hű, és igyekszik magaval ragadni ebben a tobbieket is, a szeretet es szabadsag kepviseloje (szadabsag, egyenloseg, testveriseg). De csapongó is lehet, örömhajhász is lehet, fontosabb szamara a konnyedseg, mint a kemeny munka.

2011. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kész katasztrófa vagyok! XD


Vízöntő

2011. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Detto, vízöntő vagyok, egy kész katasztrófa. De alapjáraton én is különc vagyok, sokszor ha valaki mond egy elképzeléséről vagy véleményéről valamit, én vagy furcsállom, vagy nagyon nem értek egyet. Utálom mikor meg akarják mondani mit tegyek vagy mit kéne tennem, de ha tudom hogy van egy feladatom vagy vegyük például a munkát, iskolát, "elfogadom" hogy vannak felettem állók akiknek meg kell hogy mondják mit tegyek, ilyenkor együtt is működök. Iszonyú hamar ideges tudok lenni, de egyben sok türelmem is van ez helyzetfüggő. Szeretem a változatosságot, szeretek ismerkedni, barátkozni, de nagyon igénylem az egyedüllétet. Minden hülyeségben benne vagyok, akkor is ha jól le tudom égetni magam, mert hát ha élvezem akkor miért ne? Főleg ha a barátaimmal csinálom, akkor meg főleg nem szoktam megbánni dolgokat. Szeretek vezető lenni de nem várom el hogy én legyek a középpontban de ha ott vagyok akkor örülök, ezt olyan értelemben hogy foglalkoznak velem, nem azért mert nagy az egóm. Ha valaki túlságosan megnyílik előttem, túl sok mindent mond el, túlságosan látom hogy szeret, tisztel vagy akármi, akkor meg tudok lepődni, valamiért mindig bennem van hogy hogy érdekelhetek másokat..

De ami a legfontosabb (és legidegesítőbb) hogy tele vagyok ellentétekkel (a fentebbi példa; imádok társaságban lenni de ugyanúgy imádok egyedül lenni, vagy hogy hiába tudom hogy ha épp parancsolgatnak akkor muszáj elviselnem, de igazából baromira nehéz...stb).

De már nem egyszer kaptam meg hogy nagyon nehéz eset vagyok, viszont azt is hogy ritka olyan ember van mint én.

2011. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:)
2011. aug. 4. 11:20
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

Akiket ismerek Bakokat:

úgy élnek ahogyan azt a társadalom elvárja. Követik a divatot ha kell ha nem csak ne lógjanak ki. Szeretnek a központban lenni. Többségük keménykedő és agresszív. Elég naívak. Könnyen sértődnek, de nem haragtartóak. De jószívűek, és védelmezőek.

Viccesek :)

2011. aug. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
27%

utolsó te egy barom vagy.

a bak vezér és nem csordatag.

2011. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!