Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Én mérleg nő, a fiú vizöntő?...

Én mérleg nő, a fiú vizöntő? Lennt bővebben

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy fiú,vizőntő.Egykorúak vagyunk.Mindketten 15 évesek.

Mi a véleményetek erről a párosításról??

Összeismerkedjek vele jobban??Megérné?

(Lécci ne gyertek azzal,hogy ez nem ezen múlik,mert az asztrológia tényleg tudomány!)


2013. nov. 2. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy asztrológus-tudóssal beszéld meg! Ő biztosan tudja, hogy tudomány-e, vagy ezen múlik-é?! Itten mi hétköznapi "fődi-halandók" vagyunk...
2013. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megérné. Úgy nem lehet véleményt alkotni egy emberről, hogy nem is ismered, akármi is a horoszkópja. Lehet, hogy aztán nem lesz belőle semmi, de egy próbát mindenképp megér.
2013. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ez-meg-az ***** válasza:
100%

Mivel mind a két jegy levegő jegyű, könnyen jöttök ki egymással. Mindkettőtöknek fontos a szabadság, épp ezért könnyedén adjátok meg a másiknak, viszont ez nem azt jelenti h nem lennétek hűségesek egymáshoz. Szerettek álmodozni, elszakadni a valóságtól. Igazán jó a szellemi kapcsolat, épp ezért akár hosszútávon is jól működhet. :)

Csupa jó, én megfontolnám azt a fiút.. :D

2013. nov. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pont forditva ismerek ilyet, viszont mindketten már elváltak, nagy gyerekeik vannak, és 40+. Mérleg a pasi, Vizöntő a nő. Jól kijönnek, olykor a pasit fárassza a vizöntő nő sok dumája és izgágasága, igy sokat kertészkedik, vezet, kikapcsolódik. Ok, ők olyan generáció, akik a toleranciában éltek és nevelkedtek főleg, azaz a XX. században.
2013. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vizipityu válasza:
Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem mert új vagyok még errefelé. Akik itt a fórumon megkérdezik, hogy egy bizonyos párosítás jó-e, mégis miért teszik? Számít az, hogy mi lesz a válasz? Ha valaki azt mondja, hogy "nem ez borzasztó párosítás", akkor az illető bele sem vág a kapcsolatba? Vagy alapból úgy áll a másikhoz, hogy húú vele nem lesz egyszerű? Nem kitolás ez a másik féllel szemben, hogy alapból így "hátrányból" indul? Csak azért meg valaki egy számítógép mögött azt mondta, hogy rossz? Ő onnan megitélí, hogy Te és Ő milyen emberek vagytok és hogyan fogtok viselkedni egy közös párkapcsolatban? Én nem mondom, hogy a nagy személyes elmezéseknek nincs értelme, de így látatlanba elég merész bármit is kijelenteni. Gondolom erre lehet mondani azt, hogy vannak jellemző vonások. Még ha ezt el is fogadom, akkor sem gondolom azt, hogy mindenkire 100%-osan rá lehetne húzni. Ha pedig vannak eltérések akkor már mi alapján mondjuk azt, hogy működik egy párosítás vagy sem? Én például ikrek férfi vagyok. Ebból szerintem senki nem fogja megmondani, hogy hogyan viselkedek az életben vagy épp a párkapcsolatomban. Sőt talán még én magam sem. Kérdezzétek meg a barátaimat a szüleimet, az élettársamat. Ők sokkal pontosabb véleményt tudnak formálni mint itt bárki a fórumon. Szóval csak annyi, hogy ennek mi értelme van? Max a kíváncsiság. Én magam is elolvastam a kapcsolatom elején ilyen általános jellemzést rám és a páromra. Csupán puszta kíváncsiságból. Semmit nem szűrtem le belőle és nem is vártam azt, hogy bekövetkezzen az ott leírtakból bármi is. Tehát inkább a kérdezőktől érdeklődném, hogy mi célból születnek ilyen kérdések? Bocsánat kissé kötözködőre sikerült az írásom, de komolyan nem ez volt a cél, csupán nem értem a dologot.
2013. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!