Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki hosszabb kihagyás után is újrakezdte a volt párjával?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel egy harmadik személy (srác) megjelenése miatt szétmentünk év elején. Most úgy néz ki, hogy nemsokára újra összejönnénk, mert közben rájöttünk, hogy mégis jobb lenne egymással. Van itt olyan, aki ugyanígy tett a párjával, hogy fél-egy év vagy akár több idő után újra összejött vele? Működött a dolog? Érdemes újrakezdeni?

2013. okt. 31. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ja mukodott meg 3 evig, aztan megint szakitottunk, de ugy nez ki tobbet nem jovunk ossze.
2013. okt. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Exxel nem érdemes kezdeni. A döglött kutyát is kiásod a kertből? Főleg akkor nem kezdeném újra ha harmadik miatt lett vége! Nincs semmi értelme előbb utóbb megint jön valaki aki belerondit. És nem ő a hibás hanem aki hagyja magát elcsábitani. Az nem szeret téged. Az újrakezdésröl sem úgy beszélsz hogy hűde nagyon szeretnétek egymást hanem egyéb okokból talán hogy ne legyetek egyedül. Így nincs értelme.
2013. okt. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne másokra hallgass, hanem az érzéseidre :)
2013. okt. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi többször újrakezdtük,az eredeti problémák ugyanúgy megmaradtak,4évig tartott.Több felmelegített töltött káposztából nem kérek.
2013. okt. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia. :) Működhet igen. Nálunk 2 év volt a szünet. Szóval ha szeretitek egymást, akkor persze.
2013. okt. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt gusztusom visszafogadni ha már mással is volt, már csak ezért sem kezdtem újra egyikkel sem.-
2013. okt. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én most ebben reménykedem, mert a barátom szakított velem, viszont nagyon jól tudom, hogy együtt kell lennünk, érzem, hogy nélküle nem tudok élni,még ha tudom is, hogy most hülyeséget csináltam! Abban bízom, hogy akár fél akár 1 év vagy több idő után újra együtt leszünk és végül egymás mellett kötünk ki! :)
2013. okt. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nő és férfi között tegyünk egy NAGY különbséget öreg.

-Ha a NŐ szakít, akkor az döglött halszagú kapcsolat.

A NŐK gerinctelen ösztönlények ! Ott Abból már nem lesz életfogytiglan.

-Ha a FÉRFI szakít, ott az logikus és okai vannak, és nem pedig kitalált hazugságok,mint amilyeneket a NŐK kreálnak.


Ez az internet egy nagy kelepce. Itt nem nélkül szoktak írogatni, mintha tök mindegy lenne,hogy kinek van lomposa és kinek csöcse.

Hát k..vára nem mindegy.Ha mindegy volna, és megváltoznának a természet törvényei ,akkor szóljatok,mert akkor kiírom a telefonszámomat és jó pénzért lefekszek minden (de csak általam kiválasztott szép és fiatal nővel),mármint hogy ők fizetnek nekem.


"fél-egy év vagy akár több idő után újra összejött vele? Működött a dolog? Érdemes újrakezdeni?"


Ha létezik bármilyen fölmerült kérdés,akkor az azért van ,mert létezik az a dolog amire a kérdés rákérdez! Magyarul:nem létező dolgokra a kérdés sem merül föl.

Tehát, amit kérdeztél, a kérdéseid IGEN valósak, VAN ILYEN.

2013. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A NŐK gerinctelen ösztönlények !"


Ez nem igaz. Mindkét nem azt reagálja le amit a másiktól kap. Ha ő olyan annak megvan a maga oka, amiről ő nem feltétlenül tehet. A szocializált, érzelmi analfabétáktól eltekintve a viselkedésnek oka van.

Tudod én örültem volna a legjobban ha a párkapcsolatom egy életre szól. De ahogy mondod döglött halszagú volt az egész kapcsolat, mert a párom egy gerinctelen gyáva hazudozó csaló volt! Hiába akarod örökre ha a másik nem úgy áll hozzá(d)!!

2013. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A normális nőket a bunkó szemét pasik cseszik el, a normális férfiakat pedig a rossz nők.
2013. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!