Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak vele? (nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele? (nagyon hosszú lett)

Figyelt kérdés

Hétfőn nagyon összevesztünk. Megígérte, hogy aznap reggel szól, hogy mikor találkozhatunk. Írtam neki egy sms-t, hogy elfelejtette megírni az időpontot, semmi válasz. Este hatig vártam rá, mikor felhívtam, hogy hol van. Közölte, hogy otthon. Kiborultam, lecsaptam a telefont. Később mikor bekapcsolta a gépét, derült ki, hogy tényleg megírta, csak azt felejtette el, hogy a program csak akkor küldi el amit ír, ha mindkét gép online. Nagyon kiborultam, hogy annyira nem képes, hogy felcsengessen, mert 5-10 percre lakom a találkozóhelyünktől, és hogy válaszoljon az smsemre mondjuk facebookon, ő eladta az okos telefonját, de nem hiszem el, hogy nincs senkinek akivel jóban van. A nevetséges, hogy az évfordulónkat ünnepeltük volna. Nos, én kissé dühösen leírtam neki, hogy tudom játszani ment csak haza (függ az internettől, meg a számítógépes játékoktól), az volt a mentsége, hogy beázott a cipője, ami nem mentség, nálam vannak száraz ruhái, átöltözhetett volna, anyu pedig nem hagyta volna, hogy vizesen utazzon, haza vittük volna... Nos miután leugattam virtuálisan, megírtam, hogy ha akar valamit, holnap kimegy a vonatom elé. Ezután megszakítottam vele minden kommunikációt. Kb 20 perc múlva írt facebookon, hogy a holnap neki nem jó, mert dolga van, és elbúcsúzott. Újra leugattam, hogy ha rajta múlna nem találkoznánk soha, mert ha lemondja a találkozót sose ad alternatívát és téren kéne csúsznia, hogy bocsájtsak meg. Erre kiakadt, elmondta, hogy elege van belőlem, hogy mindenért csesztetem, meg h nem vagyok képes megérteni miért kellett hazamennie. Mondtam neki, hogy a vizes cipő nem indok. Erre mondta, hogy más oka volt. Megkérdeztem, hogy micsoda, persze "semmi". Belementem, hogy oké szakítsunk, nekem is kezd sok lenni belőle (rengetegszer tapintatlan és bunkó velem). Erre elkezdett visszakozni, hogy a betelt poharat ki lehet önteni (wtf?!), de legyen úgy ahogy én akarom. Kimásoltam neki, hogy elege van belőlem, megmondtam, hogy ő döntött. Visszaírt, hogy elfogadja a döntésem. Csak pislogtam. Végül is szünetben egyeztünk meg ami vasárnapig tart. Megszakad a szívem, de nekem ez már nem megy, egy év alatt kb. 20szor felejtette el a találkozónk, meg aludt el. Vissza se merek gondolni, hogy fél éve nem kérdezte meg, hogy milyen napom volt, mert úgyis elmondom, nem kaptam cserepes virágot, mert úgyis megölöm (amit nőnapra kaptam, azt tényleg megöltem véletlenül, de ki ad kertbe kiültetős virágot, panelba lakó lánynak?!), 3/4 év volt megtanítani, hogy ő is rám írhat ám.

Mindketten abban a szent meggyőződésben élünk, hogy nekünk van igazunk. Én sírok meg minden bajom van, ő játszik. Kiderült, hogy egy apróságban viszont hónapok óta hazudik. Egyszerűen nem tudok vele szakítani, mert engem fog kihozni hibásnak, és lehordani mindennek, ami nagyon fáj mert szeretem és hiányzik, de nem bírom tovább elviselni a nemtörődömségét.

Változtatni egyikőnk se tud, ő nem tud kedvesebb és törődőbb lenni, én sem tudok ilyen rideg lenni.

Ő fel van háborodva, hogy mennyi mindent tesz meg értem, tényleg rengeteg dolgot kapok tőle, de sehova nem megyünk, nem töltünk minőségi időt együtt, a neki főzök is a laptopomon játszik, ha nála vagyunk, összebújunk fél órára aztán gépezik minimum 1,5 órát (ez elmondása szerint 10 percnek tűnik). Addig én találjam fel magam, mert ha unatkozom, lelkiismeret furdalása van.

Nem tudom mit tegyek, nem akarom, hogy hozzám vágja, hogy én tehetek az egészről, mert ezzel teljesen összetör, azon agyalok, mit tehettem volna másképp.


Mindketten 20 évesek vagyunk.


Ne haragudjatok, hogy összeszedetlen voltam, nagyon padlóra kerültem.



2013. nov. 6. 07:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én otthagynám és továbblépnék. Ez nem normális kapcsolat, ahol nem érzed jól magad, nem egymás vágyait lesitek és többet szenvedsz, mint egyedül. Más az értékrendetek, változni egyikőtök sem akar, így az egész felesleges huza-vona. Hagyjátok egymást békén, lépjetek tovább.
2013. nov. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Ésszel belátom, hogy betűről betűre igaz amit írsz, de a szívem majd meg szakad. Ő az első szerelem az életemben. Erővel kell visszatartanom magam, hogy ne hívjam fel.
2013. nov. 6. 07:42
 3/15 anonim ***** válasza:

Total tapasztalatlan vagyok, de talan ebben a helyzetben jobb is, hogy nincs viszonyitasi alapom, "svajci vagyok".


En ugy gondolom, hogy ha egy ferfi (mert ugye 20 eves korara mar annak kellene lennie) szerelmes, akkor az eleteben az elso a kedvese. Es nem a szamitogepe, meg a gyerekes jatekai vagy a vizes cipoje. Persze lehet szeretni a jatekokat, mert hat mindenki orok gyerek, de a szenvedelye ne ez legyen azert...

Es ha folyton lemondja a randijaitok, elkesik, akkor szerintem te nem kapsz eleg figyelmet, marpedig akkor hogyan erezd mellette magad nonek? Mert nem ez egy ferfi dolga? Hogy ha nem is tud anyagiakban adni (elofordul, es nem is ez a fontos), ennek ellenere no legyel.

Szerintem uljetek le, es mond meg neki nyugodtan, hogy tobb figyelemre lenne szukseged, es hianyzik, ha nincs veled, tapintatlansag lemondani a talalkozot. Es ha erre o azt mondja, hogy nem tud ezen valtoztatni, szerintem szakitsatok. Egy kapcsolatban kompromisszumkepesnek kell lenni. Ha o nem hajlando kevesebbet Mine Craftozni, akkor te meg nem vagy hajlando neki fozni, es barmit is feladni.

17L

2013. nov. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csak kicsit össze-vissza van de nem gond... Hát ezt neked kell eldönteni hogy akarod vagy sem gondold végig most mi nem mondhatjuk hogy vesszen a fergese... ha nemtudjuk az előzményeit a dolgoknak ki kezdte kinek mi volt a kapcs.-ban a hibája stb. Ezt neked kell eldonteni ha ugy erzed hogy nem megy tovább akkor legyen vége nem kell bogni még fiatalok vagytok van időd.....
2013. nov. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
sztem is hagyd, tudom, hogy nehéz, de ha nem tudjátok egymást boldoggá tenni, és nem értitek meg egymást akkor kár eröltetni akármennyire fáj...majd találsz olyat, akivel természetesen és flottul megy minden, erölködés meg dráma nélkül
2013. nov. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Van 20 éves F ismerosom(eim) es tenyleg olyan alt. mint a gyerekek mivel a holgyek erettebbek a feriaknal par evvel ezert egykicsit idosebb pali kene nem ha komoly kapcsra varsz mondjuk nem 20-60 hanem 20-25< ennyi tobbet sajnos nem nagyon tudok mondani meg fiatal vagy nem a vilag vege ez a (sz@r kapcsolat mert az) szakitas azt meg hogy o mit mnd kit erdekel sz.rj bele.
2013. nov. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
1 szerem akko itt az ideje hanem birod felhivni akkor majd en :-) minek kell bogni egy ilyen miatt?
2013. nov. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Úgy három havonta mondom el neki, hogy mi bánt ő pedig szorgalmasan ígéri, hogy változtatni fog. Én is próbálok kevésbé érzékeny lenni, de nagyon lelkizős családból jövök, a legapróbb problémát is csontig rágunk, eljutunk a gond gyökeréig, és megpróbálunk megoldást találni, szabályokat felállítani, ő pedig egy olyan családból jön, ahol csak élnek egymás mellett, meg is őrülnének, ha nem lenne el mindenki a saját kis világában, nem is érti, hogy meg kell oldani a problémákat, mert csak el kell felejteni. Ezt a véleményt az anyja is osztja, fogadjam el így a fiát, ne sírjak, ha megbánt, semmibe vesz. Nagyon össze vagyok zavarodva, már egy ideje nem voltam szerelmes, de nagyon szerettem, vele akartam leélni az életem, most meg ez, nagyon letört vagyok.

De a kérdés nem az volt, hogy szakítsak-e, hanem hohy hogyan tegyem. Bocsánat, hogy nem pontosan erre hegyeztem ki a magyarázatot. Gondolkodtam, hogy e-mailben teszem, hogy ne győzzön meg arról, hogy én vagyok a hibás. De az olyan gerinctelen. De beszélgetni sem akarok vele, mert annak az a vége, hogy meggyőz, hogy én vagyok a hibás, megígéri hogy változtatni fog, aztán 2 hónapig minden jó. Ki akarok ebből a körből szakadni.

2013. nov. 6. 07:57
 9/15 anonim ***** válasza:

Szoval mindenkepp szakitani szeretnel. Semmikepp sem emailben, meg neten, levelben stb. mert az iszonyat. Mert attol, hogy nem foglalkozik Veled, meg lehet, hogy szeret, csak keptelen kimutatni.


Szerintem nagyon hatarozd el magad, gondolj az igereteire, amiket nem tartott be, a sok, feleslegesen elpazarolt idore, amit a parodra szantal, es nem kaptad vissza. Biztosan nehez lesz, a legnehezebb, foleg, ha nagyon erzekeny es lelkizos vagy. De az is jusson eszedbe, hogy amikor vele vagy, olyannal is lehetnel, aki nem sajnalja Rad az idejet.

2013. nov. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Annyira rettegek. Ismerem, nézni fogom a minden érzéstől mentes arcát. Többször próbáltam már vele szakítani, de valahogy kihozza belőlem, hogy én könyörögjem vissza magam.Aláírom, nem nehéz iszonyúan szeretem. De ez mindkettőnknek rossz és egészségtelen (kiújult a gyomorfekélyem). Annyira rossz érzés, hogy őt negyed annyira sem rengeti meg ez, mint engem. Persze rossz lesz neki, de hazamegy, üvöltözik egyet az anyjával, vagy a testvérével, aztán képezik és kész elfelejt. Tudom önzőség, de legalább egy kicsit ő is szenvedhetne.
2013. nov. 6. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!