Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak jegyű férfi tényleg...

Halak jegyű férfi tényleg reálisan lát át sok komoly élethelyzetet, vagy pedig teljesen félreértelmez mindent?

Figyelt kérdés

Ugyanakkor azt vettem észre, hogy szeretnek melodrámázni, a környezete érzelmeire erősen hatni annak érdekében, hogy értékes infókat húzzon ki emberektől vagy pedig egérutat kapjanak egy-egy feszült helyzetből, nem szeret vitákba beszállni, s ugyanígy cselekszik a Halak nő is.

Asztrológia ellenesek fogják vissza magukat és ne írjanak. Köszönöm.



2013. nov. 8. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
én úgy vettem észre eddig, hogy a halak pasik teljesen álomvilágban élnek, filmbeillő fantáziájuk van, és el is hiszik azt....semmit nem látnak reálisan :( emiatt volt 2 szakításom is
2013. nov. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden barátom hasonló mentalitású volt, és máskor születtek. Nem hiszek az ilyesmiben.
2013. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Halak férfi vagyok.


"szeretnek melodrámázni" - egyáltalán nem

"a környezete érzelmeire erősen hatni annak érdekében, hogy értékes infókat húzzon ki emberektől" - he? dehogyis.

"vagy pedig egérutat kapjanak egy-egy feszült helyzetből" - milyen jegyű ember nem akar egérutat egy fesüzlt helyzetből?

"nem szeret vitákba beszállni" - ez kivételesen igaz, de megint csak: milyen jegy keresi kifejezetten a vitákat?

2013. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van ahogy leírtad! Tapasztalat! A Halak férfi a saját idealizált álomvilágában él, és jajj annak a megzavarja a valósággal, mert akkor befordul! Előző pasim, bátyám is halak.
2013. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
"milyen jegy keresi kifejezetten a vitákat" üzenem, hogy a Kos, az Oroszlán, a Skorpió, meg az Ikrek is.
2013. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
meg a nyilas is
2013. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem is ez a tapasztalatom halak férfivel.
2013. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a szűz is imád vitázni, de csak ha nyer :D
2013. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#5

kikérem magamnak, mocskos rágalom, mi ikrek még pénzért se nyitnánk vitát, sosem vitatkozok

én mindig nyugodt, komoly vagyok, sosem vitázok veled ellentétben akiről ugyan semmit sem tudok biztos vagyok benne hogy túl gyorsan ítélkezel és még a szaró kutyába is belekötsz az utcán, bezzeg nekem ha beszól egy hajléktalan akkor gondolkodás nélkül odaadom neki a pénztárcámat és sosem vitatkozom

nemrég leb..iztak, de akkor se álltam le vitatkozni, mert én sosem vitatkozom, csak hagytam hogy mondja tovább, mert én sosem vitatkozom

egyébként meg sosem vitatkozom mert csak hülyék állnak le vitatkozni egy idegennel... amúgy is, sosem vitatkozom

na de elég ebből nem pazarlok több értékes másodpercet a billentyűzetem élettartamára, csak hogy bebizonyítsam hogy sosem vitatkozom, na de mindegy is aki ilyen alapján vonja le a következtetést valakiről aki olyan mint én és sosem vitatkozik azzal nagy baj van

na de mindegy, a lényeg az, hogy sosem vitatkozom

2013. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9-es tényleg nem vitázol ááá...:D Amúgy én is Halak vagyok és semmi sem igaz rám amit leírtatok, csak vitázni nem szeretek, de ha abba csöppenek akkoris csak akkor kezdek el vitázni, ha biztos, hogy én nyerek! De nem jellemző rám a vita! Ez butaság amit a leírtatok! :)
2013. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!