Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő férfi, Rák nő. Lehet...

Vízöntő férfi, Rák nő. Lehet ebből valami komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik minden érv ellenük szól...
2011. jan. 9. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A Rak no csaladszereto, de allandoan csipkelodik.
2011. jan. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát látom hogy nálad nem minden okés, ez később tényleg komoly problémákat okozhat.
2011. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:)
2011. jan. 9. 11:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha így állsz hozzá, biztosan nem.

Hívj fel pár emeltdíjas telejóst, ők biztos igent mondanak rá.

2011. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ég és föld! A vízöntő nem szereti a kötöttségeket, a ráknak mindene az otthona. A rák családra vágyik,a vízöntő meg csak arra,hogy hagyják békén. Épp ezért a rák soha nem fogja megkapni a vízöntőtől a babusgatást,a romantikát,az egyértelmű jelzéseket hogy szeretik. Nem egy nyelven beszélnek,nem értik egymást,főleg a rák lesz/lenne nagyon boldogtalan.
2011. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. jan. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én is épp erről beszéltem... Máshol is olvastam már róla, hogy mennyire két külön világ az egyén. És habár sosem szoktam ezekre az olvasottakra alapozni, most van egy olyan érzésem, hogy igaz, mert látom is a leírtakat, az általam ismert vízöntő épp ilyen.
2011. jan. 10. 07:09
 8/8 googlegugli válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

A Vízöntőt a Rák meg fogja folytatni a közelségével, illetve azzal, hogy hova mész, mikor jössz. A Rák létszükséglete, hogy a partnere kimutassa a szerelmét, a gondoskodást, a Vízöntő pedig... két percig majd kimutatja, aztán két hónapra eltűnik, mert neki szabadság kell. A Vízöntőnek fog hamarabb elfogyni a türelme, mert megfojtja a Rák. A Rák sokáig reménykedne, ha a Vízöntő hagyná, de nem fogja hagyni, le fog lépni.


Vízöntővel férfival soha ne kezdj, egy megzabolázhatatlan, borzasztó jegy, aki rendkívül intelligens, és rendkívül liberális nézetei vannak a világról, a társadalmi normák neki semmit jelentenek, de ez azt is jelenti, hogy feléd sem elköteleződni, mert mindig az lesz, amit ő akar, neki senki és semmi nem parancsolhat. Magának való jegy, hagyományos elköteleződéssel, hűséggel járó kapcsolatban képtelen lenne élni, nem is akar.

2017. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!