Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lehet közös élete két azonos...

Motivácio kérdése:

Lehet közös élete két azonos csillagjegyű embernek pl 2 kos-nak?

Figyelt kérdés
van 1 srác akivel egy hónapban és egy napon szülattünk.ö 4 évvel fiatalabb.lehetne közös és hosszantartókapcsolatunk,életünk?
2013. dec. 18. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha meleg párról beszélünk.
2013. dec. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerinted tényleg ezen múlik?
2013. dec. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet. tudni kell alkalmazkodni és akkor menni fog.
2013. dec. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nincs két azonos pillanat, csak hasonlók. Ez rajtatok múlik.
2013. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van két kos jegyű ismerősöm. Hosszú évekig jártak együtt, a srác hosszan udvarolt a lánynak, viszont eléggé sokat veszekedtek már a kapcsolatuk elején is. Egyszer éppen élőben láttam, ahogyan a srác egy hatalmas nagy csokor vörös rózsát vitt a lánynak megbocsájtás végett, s majd később tudtam meg, hogy ott meg is kérte a kezét. S innen számítva 2 éven belül: lagzi, gyerek, válás :). Úgy tudom, hogy azért, mert a srác megütötte a lányt.

Most a lány már szült egy második gyereket a második fiatal srác férjének, aki Skorpió. Szerintem még rosszabbul választott ... De ez majd kiderül számára.

2013. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkét szülőm Bika jegyű.
2013. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisipoke ***** válasza:
A horoszlópon igazából semmi nem múlik, de viccen kívül állíthatom, hogy a kínai horoszkóp szerint összeilletek.
2013. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Five Star ***** válasza:
Persze. Ez csak a Nap-jegy. 1 faktor a rengetegből.
2013. dec. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!