Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak nőhöz skorpió aszcendens...

Halak nőhöz skorpió aszcendenssel milyen férfi illik?

Figyelt kérdés
Nem nagyon hiszek az asztrológiában szóval ez csak kíváncsiság :)
2014. jan. 3. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Főleg a kos, bika, ikrek, rák, oroszlán, szűz, mérleg, skorpió, nyilas, bak, vízöntő és a halak jegyű férfiak passzolnak a skorpió aszcendensű nőkhöz!
2014. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

..akkor fölösleges a kérdés. hidd el nekem semmi köze a jelenlegi énedhez, hogy éppen milyen bolygók voltak, amikor születtél. azok a sejtek már rég kicserélődtek! :D

ha gondolkozol egy kicsit, akkor inkább a jellemeteket hasonlítod össze, többet ér! ;)

2014. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nehéz elhinni, hogy halak nap jegyű, skorpió aszcendensű ember nem hisz a horoszkópban, ez tiszta kamu
2014. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én ugyanez vagyok fiúban, de hozzám senki és semmi nem passzol :D
2014. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Gonosz dolog de ennek örülök, legalább nem én vagyok az egyetlen :D
2014. jan. 4. 08:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Én halak-bak vagyok fiúban és hozzám sem passzolt még senki, mondjuk nem is keresem annyira.
2014. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mondom, hogy a halak egy kulon faj xD amugy halak-bak, te irtal kommentet az enyemhez is, a masik halak-skorpios kerdesnel.
2014. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, én.
2014. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
halak miatt a bak, skorpió miatt a bika, ez eddig mindig bejött.
2014. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!