Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek egy kos ferfi es...

Szerintetek egy kos ferfi es egy skorpio no milyen lehet parkapcsolatba megerthetik egymast?

Figyelt kérdés
volt mar valakinek ilyen kapcsolata? velemeny? tapasztalat?
2013. dec. 21. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
a vesszőt nem ismered?
2013. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kerdes,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
2013. dec. 21. 15:05
 3/12 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen kapcsolatokat, nem is egyet. Szexben nagyon jó mindkettő, extra fantáziadús és jó sok menetet bonyolítanak le :).

Viszont a Skorpió nem a hűségről híres, a Kos sem igazán, főleg, ha pasi. A Skorpió érzelmesebb, s erre próbál hatni másoknál is, befolyásolni őket rendesen :), a Kostól ez egy kicsit távol állhat. Legalábbis a Kos pasiknak, akikkel eddig én találkoztam, a mennyiség az első helyen áll, a tartósság kevésbé ...

2013. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
koszi 3as
2013. dec. 21. 15:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3-nak teljesen igaza van.

Bár a kos pasi is eléggé hűséges(a maga módján), talán inkább mint barát, ismerős kitartó.Tehát nem az a fajta aki lelép és totál elfelejti az embert.De a skorpió még kitartóbb!A céljaik nagyon eltérőek lehetnek és a kos felületesebb, kifelé élőbb, a skorpió ezért nehezebben bírhat vele.De máskülönben tényleg jól kijönnek és nagyon szép kapcsolat lehet, mert van bennük sok közös vonás is.

2013. dec. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
koszi 4 es
2013. dec. 21. 19:43
 7/12 A kérdező kommentje:
boccsi 5 ellneztem
2013. dec. 21. 19:44
 8/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, köszönöm a többi infókat még, így jobban megismertem az eddig számomra érdekes kapcsolatukat :).

Skorpió arra vigyázzon egy kicsit, hogy vegye elő a korrekt és őszinte természetét, mert a Kos teljesen ilyen és egy tüzes jegyűnek mindig ez a fő kifogása: a korrektség, szeret becsületesen megdolgozni, elérni célokat és végül örülni győzelmének. Ugyanakkor ugyanolyan erős jellem, mint a Skorpió.

2013. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mi ez a baromság, vagy ennek van valami alapja??? Nem mindegy, hogy mikor született?? Amugy meg neked kéne megismerkedni vele nem nekünk!
2013. dec. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Huh, ismerek egy ilyen párost. Sosem láttam, hogy annyira felhőtlenül boldogok lennének, viszont úgy 15 éve együtt vannak. Voltak nagy összeveszéseik, és pár hetes szüneteik, de aztán folytatták.

Esetükben a skorpió nő a dominánsabb. Határozott, nagyszájú nő, szerencsés gyerekkora volt, így gátlásai nincsenek, okos, művelt. Ami nehézség számára, hogy rettenetesen féltékeny, továbbá, hogy nem valami csinos.

A kos férfi esetükben eléggé csendes, beletörődőbb típus. Nem egy adonisz, de fiatalabb korában teljesen normálisan nézett ki, mostanra felszedett pár kiló felesleget. Neki a szülei miatt nehezebb gyerekkora volt, talán ezért sem olyan nagyszájú, mint skorpió párja.


A skorpió nő nagyon rövid pórázon tartja. Naponta többször felhívja a munkahelyén, és haza is együtt mennek, nehogy véletlenül nőzzön a kos pasi. Iszonyú féltékeny. Van sok hasonló dolga még...

Hogy mindez mennyire zavarja a kost, azt nem tudom. Talán gyerekkorában megszokta az alkalmazkodást, és mivel egyedül nem tudna megélni, mivel lakása sincs (közös lakásuk a skorpió nőé), így eléggé eltűr mindent. Eléggé papucsosodott. Hát nem tudom mi lenne a helyzet, ha ez a kos egyedül is megtudna élni a lábán. Nem hinném, hogy együtt lennének még. Így meg szerintem beletörődött a sorsába, és hagyja a skorpiót uralkodni, most ez biztosan kényelmesebb neki minden más megoldásnál.


Kívülállóként látom mindezt. Egyébként aranyos párnak tűnnek azért, és én drukkolok, hogy jól érezzék magukat egymással.

2013. dec. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!