Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti ismertek olyan embert,...

Ti ismertek olyan embert, akinek skorpió a horoszkópja és nem köcs*g?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 01:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen leírtál mindent, amit az általam ismert skorpió nőkkel kapcsolatban megfigyeltem és egyben sajnos megtapasztaltam...

Ettől még nem mondom, hogy minden skorpió kácsög, mert naiv vagyok, de azért már előre meghúzom a határt a skorpió nőknél...

2014. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 robi... válasza:
Lehet, hogy ez a karmád, hogy ilyen eberekkel találkozzál és tanuljál belőle. Mindig is megfognak "találni" amíg meg nem változol, ...... hidd el. :)
2014. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Tény, hogy a skorpiók hamar fölfedezik az emberek gyengéit, de nem gondolom, hogy feltétlenül hátba szúrnának mindenkit. A közvetlen környezetemben is van elég sok skorpió (tesók, osztálytársak, barátok) és én inkább azt veszem észre, hogy segíteni próbálnak legyőzni ezeket a gyengéket. Együtt érezni pedig tudnak, csak titkolják, ha összetörnek, mert szeretnek erősnek mutatkozni.
2014. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Skorpio no vagyok, és amiket leírtál annak pont az ellenkezoje igaz rám. Még ha okom volna rá,akkor sem ártanék senkinek. Nem szeretem ha valaki szenved és boldogtalan. Nem szeretem azokat, akik másokat lenéznek, akik bántják a gyengébekket, utálom a rasszizmus mindenféle megnyivánulását. Békeszereto, lelkiismeretes ember vagyok,kicsit félénk,és magányos típus.
2014. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Mcgalagony17 ***** válasza:
Én tele vagyok Skorpió ismerősökkel és van köztük normális. De persze van köztük néhány bosszúálló és szeszélyes is, pl. az anyósom.
2014. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem meg semmi koze a csillagjegynek ahoz hogy valaki bunko. Az illeto amugy is bunkó, ki tudja miért, te csak a horoszkópjára fogod, hogy ilyen meg olyan, az azért van, mert skoprpio, vagy ikrek... 7 milliárd émber él a foldon. Szerinted mennyi kocsog van belole?
2014. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Asszonykám skorpió. Fiatalon voltal problémái a konfliktuskezeléssel, hajlamos volt bosszúállásra, mára viszont a saját útját járja, és abba ilyesmi nem fér bele. Megtanulta nem feltétlenül elfogadni az írott szót, és a konstruktív jellemvonásaira koncentrálni inkább. A horoszkópos skorpiókép gátlástalan pszichopatának felel meg, azért kapjuk má' össze magunkat kicsit!
2014. jan. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Sajna nem igazán. Kevés skorpiót ismerek, de mindegyikük nagymértékben halmozza a számomra taszító tulajdonságokat, az egyikük pedig egy valódi alattomos szemétláda (elnézést).

Ez persze nem jellemez minden skorpió jegyű embert.

2014. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!