Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyek azok a...

Szerintetek melyek azok a csillagjegyek, akiknek képviselői túlzottan anyagiasak és párkapcsolatban/házasságban a pénzre hajtanak? Miért?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ilyet a csillagok nem csinálnak! Bár több 100000 fényévre vannak, ki tudja mit csinálnak! :D
2014. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
A csillagjegyeknek ehhez semmi koze. Meg ugy konkretan a csillagjegyeknek az egvilagon semmi koze semmihez.
2014. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
bak,kos,bika, oroszlán
2014. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
+vizöntő
2014. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Csillagjegyek nem léteznek. Így "képviselői" sem.

De vannak egyesek, akik ilyesmivel számolgatnak valamit, ők túlzottan anyagiasak és a pénzre hajtanak. Hiszékenyek pénzére.

2014. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3-as: köszi szépen. Igen, a bak-bika-vízöntő triót én is tapasztaltam sajnos. Még erősebben merkantil viszont a halak és főleg a nő.
2014. jan. 8. 21:51
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
rák NŐ
2014. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es: ez is igaz, mert nagyon hajlamos az erős költekezésekre és nehezen fogadja el, ha a párjánal nincs miből ...
2014. jan. 9. 14:49
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

Nem Kérdező, szerintem nem ezért! Szerintem épphogy nem költekező, sőt ügyesen tud spórolni a rák nő. Viszont elvárja a kiszolgálást, hogy egy férfi mindent megtegyen neki, és a tenyerén hordozza, cserébe a nagy semmiért. Ehhez pedig kellenek az anyagiak is.

A rák nő a szeretetét is anyagiakban méri, azzal fejezi ki, és az alapján állapítja meg, hogy mennyire van szeretve, hogy milyen értékű ajándékot kap. A szótárából hiányzik a szeretlek szó, és ha neki ezt mondják, csak akkor hiszi el, ha mellette nagy értékű ajándék is van.

Mindez számára természetes. Ezért.

Ilyen a többi jegynél ritka.

2014. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Laylah ***** válasza:

Halak nő vagyok, és baromira nem érdekel a pénz. A februári Halara inkább a pénzzel való nem-foglalkozás jellemző. Nekem, nekünk a pénz nem fontos.


Ami viszont tapasztalataim alapján a leganyagiasabb, az az Oroszlán. Mindenből a legjobbat, legdrágábbat, legújabbat, és sokat.

2014. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!