Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az igaz hogy a vízöntő és...

Az igaz hogy a vízöntő és halak horoszkópú emberek összeillenek?

Figyelt kérdés
én egy vízöntő vagyok (lány) és aki tetszik az egy halak (fiú) azt olvastam hogy "ez jó párosítás"... ez igaz? lehet ebből később még valami??

2014. jan. 9. 15:29
 1/7 A kérdező kommentje:
*lécci amennyire lehet normális választ írjatok :)
2014. jan. 9. 15:35
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is Vízöntő nő vagyok, az első pasas, akivel együtt voltam, Ikrek volt - a horoszkóp szerint tökéletes párosítás. 1 hónapos volt a "románc", nem illettünk össze. Nagyon nem.


A jelenlegi párom Rák, a párhoroszkóp szerint nem jönnénk ki jól, meg nehéz választás, stb... Harmadik éve vagyunk együtt. :)


Remélem le tudtad vonni a konklúziót ezekről a párhoroszkópos dolgokról.



És igen, lehet valami kettőtök közt, ha odamész hozzá, és bepróbálkozol, elhívod randira. Vagy összejön, vagy nem. Nem a csillagjegyetektől függ a dolog.

2014. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat :)
2014. jan. 9. 16:09
 4/7 anonim válasza:
Nem vagyok asztológus, de amennyit tudok róla, hogy ebből tipikus szadista-mazochista páros tud kialakulni. Körülményektől függ. Az biztos, hogy itt te fogod hordani a nadrágot. Kérdés, hogy ez jó neked, vagy nem.
2014. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert a halak szeretik, ha vizet öntenek rá! És a buggyantott tojást is szeretik. :)
2014. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen
2014. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális: Vízöntő nő vagyok, első szerelmem Halak pasi volt és a férjem is Halak, 13 éve szuper jó a kapcsolatunk.
2014. ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!