Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tanácsok, tapasztalatok...

Tanácsok, tapasztalatok Vízöntőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Akár baráti, akár szerelmi tapasztalatok jól jönnének, nem igazodom ki rajtuk, kéne egy kis segítség.

2014. jan. 13. 01:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mire lennél kíváncsi?
2014. jan. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Vigyázni kell nehogy mellé öntsék.
2014. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én Vízöntő vagyok. Mi érdekel konkrétan? Mert nem akarok egy 3 oldalas jellemzést írni:)
2014. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
46%
a vízöntő pasi nem domináns, nem szenvedélyes, félénk, mulya "pasi"... de inkább nőies ... makacs, önző, hedonista, független, hazug
2014. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es: és hozzátenném még: hihetetlenül befolyásolható sokszor az adott helyzetben rosszat akaró emberek által. A Vízöntő pasi nagyon sokszor nem érzi és nem tudja,hogy merre van az irány, csak dolgozik vaktában.
2014. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :) Csak azért kérdeztem mert megismertem egy Vízöntő pasit és egész egyszerűen nem tudom hova tenni a viselkedését néha :D
2014. jan. 14. 13:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne adj neki parancsokat, ne kösd képzeletbeli pórázra, vagyis érezze hogy szabad.
2014. febr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

"a vízöntő pasi nem domináns, nem szenvedélyes, félénk, mulya "pasi"... de inkább nőies ... makacs, önző, hedonista, független, hazug"


Na, az én vízöntő pasim nem félénk egyáltalán, nem mulya, nem sok nőies vonása van.


Viszont a "makacs, önző..hazug" tökéletesen illik több vízöntő nő ismerősömre is.

Ja, és irigyek is, miközben képmutatóak, de verik a mellüket, hogy ők bezzeg nem kétszínűek, mint mások..pffff...

2014. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"hozzátenném még: hihetetlenül befolyásolható sokszor az adott helyzetben rosszat akaró emberek által. "


Ez így van! A vízöntő pasik nem veszik észre, hogy ellenük vagy szeretteik ellen áskálódnak mások! Annyira jóhiszeműek, hogy az már fáj!

2014. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es: köszi szépen. Az 5-ös vagyok. Igen, ledöbbentő számomra is, hogy nagyon elvakultam követ konkrétan rossz indulatú, befolyás mester embereket. Szerintem ez annak köszönhető, hogy a vízöntőben az értékrendszer eléggé labilis, még ő sem ismeri sokszor a célokat és az értékeket, amikért küzd és nem is akárhogyan, s így talán nem is nagyon tudja értékelni azt, amije már megvan neki: jó és tiszta, nyugodt szerelmi kapcsolat, ugyanilyen házasság, ügyes gyerekek ... Nem értem ezt náluk és szinte már nekem fájt, amikor erre rájöttem.
2014. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!