Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a vízöntőkke...

Mi a véleményetek a vízöntőkkel kapcsolatban? Tapasztalatok? Viselkedéseik alapján. Jó/ rossz benyomást okoztak számotokra?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek ha lehet, és lehetőleg csak azok írjanak, akiket érdekel az asztrológia, (és vagy tudnak és róla valamit.) Köszönöm.
2012. febr. 18. 17:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
..tudnak is*..
2012. febr. 18. 17:15
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Nekem a fiam vizöntõ. Nagyon szereti a szabadságot, nem szereti, ha irányitják és beleavatkoznak a dolgaiba.

Szereti az okos, beszédes embereket,sok dolgot szeret és szeretne megvalósitani.Szeret közzéppontban lenni, és nagyon mély érzelmekkel rendelkezik stb.

2012. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
54%

2 családtagom is vízöntő jegyben született, megbízhatóak, kedvesek de nem erős egyéniségek illetve befolyásolhatók kicsit.Alapból több a jó tulajdonságuk mint a rossz.

Remélem így jó lesz:)

2012. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Az én tapasztalatom a vízöntőkről:

Sokat dolgoznak

Fő éltető rugójuk az életben a pénz

addig dolgoznak míg belebetegednek,

amihez nyúlnak ott pénz terem.

Fáradhatatlanok

Még a szórakozásukkor is pénzt keresnek

2012. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az egyik mamám vízöntő, és elég forrófejű, nem fogad el semmiféle tanácsot, még ha az jó is, és tudja hogy jó, de nem fogadja meg, megy a maga feje után

És elég pénzéhes is, mogorva, könnyen felkapja a vizet

2012. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Alfred Stokes ***** válasza:
86%

Nagyon szeretik az embereket, soha nem érdekli őket, hogy férfi vagy nő, mindig az embert keresik benne. Gyorsan kötnek ismeretséget, de kevés akiket igazán a barátjuknak tekintenek, azt viszont örökre. A viselkedésük néha extrém, néha szinte gyerekes, mintha örökké megőriznék a gyerekkori énjüket.

Látványosan boldogok csak ritkán boldogtalanok és sajnos borzalmasan őszinték, minden helyzetben. Amit könnyen kapnak meg, azt szinte semmire nem értékelik, csak azt amiért harcolni kell. A leghűségesebb típus, mert Ő saját magához, az elveihez hűséges. Nem tudni mikor viccel és mikor beszél komolyan. Hajlamos a szélsőséges hangulatváltozásra, de csak rövid ideig.

Azért tudom, mert a feleségem bizony, egy igazi vízöntő.

2012. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok és vízöntő, de Stokes úr lényegében leírt engem, amikor a feleségéről "beszélt".


A szórakozva is pénzt keres nálam úgy értendő, hogy nem foglalkozom olyannal, ami nem szórakoztat.

2012. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
A pasim vízöntő. Egyszerűen zabálni való. Odafigyelő, kedves, aranyos, kedvemben járó, vicces, vidám : ) dolgos, szeretni való, és nagyon tud szeretni.
2012. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És Te milyen jegy vagy, hogy zabálod a vízöntőt?
2012. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Alfred Stokes válasza nagyon tetszett, talán az vall legjobban rám. Úgyérzem... de a többi is nagyon jó! :)

Nagyon édes válaszok. :D Örülök, hogy így látjátok őket. Azt hittem sokan vannak rólu(n)k rossz véleménnyel...

Utolsó: tegnap 21:33 Gondolom nem nekem szántad a kérdést, hanem az előtted lévőnek. De ha mégis, csak, hogy ne essünk félreértésbe én is vízöntő vagyok. :)

2012. febr. 19. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!