Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Azt vettem észre sokszor,...

Azt vettem észre sokszor, hogy a Szűz jegyű nő nagyon szorgalmas, törtető és leginkább egészségesen él. Így van ez a Szűz jegyű pasival is?

Figyelt kérdés
A Szűz pasi esetében többször vettem azt észre, hogy szeret kiszedni másokból fontos információkat és ebből él meg, ugyanakkor szeret kiszolgálva lenni és sok esetben lenézni másokat.

2014. jan. 14. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy szűz jegyű nő ismerősöm, akinél lustábbat ritkán látni. :-))))
2014. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Komoly? :))) De hogyan mutatkozik ez meg nála?
2014. jan. 14. 16:39
 3/8 anonim válasza:

az én párom szűz jegyű, és nem igazán tanul. (lusta)

Senkit sem néz le, viszont nagyon kedves, udvarias. Nem szokott beleturkálni mások dolgaiba, de energikus sportokban.

2014. jan. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

És marhára tolja le az egészséges életet :D

Leginkább gépezik vagy sportol.

2014. jan. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy mutatkozhat meg az, hogy lusta? :-) Pl. Jól elvan az ágyon naphosszat, akkor is ha a lakás úszik.
2014. jan. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A takarítás valóban nem az erőssége. :P

A szobája valami borzalom. A padlón a cuccai szana-szét. Folyton elbotlok bennük. Soha semmit nem találok. Pókok nem zavarják a sarokban... rémes. :D

2014. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 Szűz jegyű barátnőm is van.

Az egyik okos, szorgalmasnak annyira nem mondanám, sokkal többre is vihette volna ha kicsit jobban odatette volna magát... Sajnos a családja anyagi körülményei is megnehezítették, hogy akárhol tanulhasson, és pénz hiányában az állami támogatott szakot sem tudta befejezni (kolesz, könyvek, stb.)

Kiment külföldre és megcsinálta a szerencséjét. Talpraesett, céltudatos, sokszor mellé áll a szerencse is :)

A másik érettségi után próbált elheyezkedni, majd ő is külföldön kötött ki, ott dolgozik szorgalmasan. Neki is megvannak a maga céljai, tervei rövid és hosszú távra egyaránt.

Szűz jegyű pasikról is hasonló a tapasztalatom, ők is megcsinálják a munkájukat, nem hülyék és még sportolnak is, élnek közösségi életet, több dolog iránt is érdeklődnek (mellékállás, politika, gasztronómia, művészet).

2014. jan. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szorgalom, pontosság, visszafogottság inkább a bakokra jellemző. Én halak vagyok bak aszcendenssel és néha még magukon a bakokon is túlteszek, meg a szüzeken is például szorgalomban.
2014. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!