Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha hetente 1x járok flowinozni...

Ha hetente 1x járok flowinozni és elkezdek jrni futni mondjuk 1-2 lehet, ha sikerül 3-szor is + egészségesen fogok étkezni letudok fogyni valamit június közepéig?

Figyelt kérdés

Olyan 8-10 kg-t szeretnék leadni,de ha kevesebb menne le az se baj csak valamit mégis... jah és perszľ minden este felülések,gugolások,hasonlók.. kb 15-20 percben...

Karácsony előtt már sikerült leadnom 3-4 hét alatt 3,5 kg..,de azt vissza is szedtem.. csak azért írtam ki a kérdést,mert kíváncsi vagyok mások véleményére is :) elöre is köszönöm! :) 15/lány


2014. jan. 12. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrend/táplálkozás?
2014. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egy ilyen étrend szigorú betartásával:

[link]


és heti legalább 3* 40-60perc aerob tartományú intenzív mozgással 10-15 hét alatt lazán szenvedés nélkül leadhatsz annyit...

2014. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a lineket :)

amúgy nem valami hülye diétákra gondoltam,hanem olyanra hogy semmi édesség,csak víz vagy teák,gyümölcs lé(itthon facsart-géppel,nem dzsúszok)teljes kiörlésű kenyér,zsíros dolgok kihagyása... az edzéssel meg aza gond,hogy fogok örülni,ha legalább 2-szer elmegyek hetente futni,mert nincs sok időm,de megpróbálok minnél többet rászánni :)

2014. jan. 12. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:

A zsírszegény táplálkozás káros, a teljes kiőrlésű lisztek hizlalnak és károsak.


Nagyon sokat kell flowingozni és futni, hogy EGY IDEIG ellensúlyozni tudd mozgással a szénhidrát alapú, zsírszegény táplálkozás káros hatásait.


És ha fiatal korban még megy is rengeteg mozgás mellett, 30-40 éves kor felett nem fog menni. De lehet már 20 éves kor felett sem.


Inkább egyél hús és zöldség alapon. Nyilván ez nem olyan zsírszegény, de minden szempontból jobb, ha már tanácsot kérsz. Így fogyhatsz és egészséges is lehetsz.


Zsírszegényen is fogyhatsz, csak nem biztos hogy megéri. Sok macera és egészségtelen.


Igen, az orvosok azt mondják zsírszegényen kell élni. DE egyrészt az orvosok a beteg emberekből élnek, másrészt mióta ezt mondják sokkal több az elhízott és a beteg ember. Ezek fényében.. tessék értékelni, amiket írtam : )


Tápi.

2014. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat!! Sokat segítettél!! :)

és akor ehetek fehérlisztből készült termékeket,persze kevesebbet!!??

2014. jan. 12. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:

a teljeskiörlésű liszt sokkal jobb minta a fehér liszt, de az sem jó. neked bőven elég az általam linkelt diéta, és 30+kgot adtam le vele fél év alatt tápi jóval hardcorabb táplálkozási szokásokkal dicsekedhet és az igazat megvallva mostanra már én is, de első lépcsőfoknak a jó irányba tökéletes az a link.

Jelenleg megközelítőleg 0 szénhidrátot fogyasztok magas fehérje és zsír bevitellel, de ez egyesek szerint már betegesen mániákus :) minden esetre kezdek úgy kinézni, mint ahogy azt 1 éve megálmodtam magamnak.

én 125kg ról indultam most ~85kg vagyok.

2014. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok Sperseus !!!!!!
2014. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Uramatyám!! o.O Wooww!!! :O hát bazi nagy GRATULÁCIÓ Neked!! remélem majd a közeljövőben eléred a célodat!!(és én is :3 )

:D :D

2014. jan. 14. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!