Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilasok! Ez a jellemzés...

Nyilasok! Ez a jellemzés illik rátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sajátos humor és szókimondás jellemzi őket, igazi egyéniségek. Sokszor bántóan nyilatkoznak, de nem szántszándékkal. Alapvetően társaságkedvelők, és jószándékúak. Képesek pár perc alatt bárkit elbűvölni. Ha rossz kedvük van, azonnal megérzed, de ha pörögnek, vidámságuk környezetükre is ráragad. Sokszor kiismerhetetlenek, nem tudod, mi jár a fejükben, sőt, néha ők maguk se tudják. Tele vannak ötletekkel, fantáziával,kíváncsisággal. Őszinték, sokszor túlságosan is. Nem tudnak sokáig haragot tartani. Szeretnek több lábon élni.
2014. febr. 17. 21:59
1 2
 1/18 AwsomeMIZ válasza:
100%
Nagyjából illik :)
2014. febr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
társaságkedvelőn kívül nagyrészt igaz :)
2014. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bárkire rá lehet ezeket nagyjából húzni.
2014. febr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
75%
Minden ami oda van írva, rám jellemző. Csak sajnos Kos vagyok :)
2014. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Èn kos vagyok de ràm is illik!Szerintem majd minden màsodik ember eltudja ezt mondani magàrol,horoszkoptol függetlenül. :)
2014. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
mondjuk a Kos is hasonló jegy.
2014. febr. 17. 23:47
 7/18 anonim ***** válasza:
igen,mindkettö tûzes jegy.
2014. febr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

-A társaságkedvelő csak mértékkel... Inkább visszahúzódó vagyok. Jól el vagyok magamban is, de igazából egy társ és úgy elégedett vagyok. További társaságnak csak örülök, de nem halok bele hiányukba.

-Ha rossz a kedvem, lehet megérzik, de a komoly nagy gondjaimat soha senki nem érzi meg, és sokszor meg sem tudják, mert nem panaszkodom, rossz kedvemben is inkább lelkesítek másokat. Így mindenki azt hiszi, hogy nekem semmi problémám az életben... Ez nem jó sajnos.

-Kiismerhetetlennek nem tartom magam, mert megosztom a gondolataimat. De mások mégis szoktak kiismerhetetlennek tartani.


A többi stimmel.

2014. febr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ugyan, ez mindenkire vagy igaz, vagy azt hiszi az illető, hogy igaz.


Hülyeség az egész.

2014. febr. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szorol szora igaz, es bak vagyok:D
2014. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!