Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Nyilas és Ikrek jegyűek...

A Nyilas és Ikrek jegyűek tényleg nem túl jók egy párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Elég sok helyen olvastam,hogy a Nyilas nem túl párkapcsolat centrikus jegy,szeret flörtölni,nem túl hűséges típus,sokszor egyszerre több ellenkező neműt tart talonban,az Ikrekről pedig itt írták többen is,hogy akit ismertek Ikrek jegyűt,nem tudott megmaradni egy ember mellett sokáig.Szeretnék tapasztalatokat kérni! Egyébként négy velem egy idős Nyilas embert ismerek,és mindre jellemző az,amit fentebb írtam,normális párkapcsolatuk nem nagyon volt még,vagy ha volt is,történt megcsalás.A horoszkóp hülyeség választól kíméljetek meg.
2014. febr. 18. 13:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A férjem nyilas,én ikrek.

34 éve vagyunk boldog házasok.Soha nem kacsintgattunk félre.Szeretjük és tiszteljük egymást,saját akaratunkat pedig nem erőszakoljuk a másikra.Az a lényeg,hogy meg tudunk beszélni mindent üvöltés nélkül.Tehát ez emberfüggő,és értelemfüggő.

Az utolsó mondatot pedig Te írtad. :-))

2014. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Én ikrek vagyok. Legtöbb esetben illik is rám az ikrek jellemzése, de az nem igaz, hogy az ikrek nem hűségesek. Inkább azt mondanám, hogy addig marad egy kapcsolatban amíg szeretik. Ha már nem szeretik, és ő sem szeret, na akkor elmegy. Én 9 évig voltam férjnél, amikor elváltam, mert már nem szerettek, és én sem szerettem már. Nem sokkal rá, újra férjhez mentem. Lassan 14 éves vagyok férjnél, hűséges vagyok, mert érzem, hogy még mindig szeret a férjem, és én is őt.


A legjobb barátnőm is ikrek. Ő 20 évig volt férjnél.

A húgom nyilas, és nagyon nem jellemző rá a flörtölés. Inkább azt mondanám, hogy pár kapcsolatban mindig rosszul választ, és bután hűséges.

2014. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
45%

"A horoszkóp hülyeség választól kíméljetek meg."


Oké, akkor azt írom, hogy aki annyira buta és tanulatlan, hogy a horoszkópban higgyen, az valószínűleg a párkapcsolatban se túl tehetséges és ha tapintatlan, érzéketlen is ezek mellett az gondokhoz vezet.


Ennyi erővel miért nem mondjuk azt, hogy aki szerdai vagy vasárnapi napon született az nem jó párkapcsolatba? Ugyanannyi alapja van, mint az asztro humbugnak.

2014. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló,sztem a te butaságodat és tanulatlanságodat tükrözi,hogy annak ellenére,hogy direkt leírtam,hogy az ilyen emberek ne válaszoljanak,te mégis időt pazaroltál rá,hogy idejöjj és válaszolj,és továbbra sem értem azt,aki nem hisz ebben,miért köt ki az Ezotéria kategóriánál.
2014. febr. 18. 14:08
 5/19 A kérdező kommentje:
egyébként tapasztalatokra vagyok kíváncsi,nem írtam,hogy én teljes mértékben hiszek benne,hanem hogy sok helyen ezt olvastam.
2014. febr. 18. 14:09
 6/19 anonim ***** válasza:

Én nyilas vagyok nő és eddig csak azok mellett maradtam meg több évig,akik szintén szeretik élvezik az életet,nem fojtanak meg és ragaszkodóbbak,mint én.A férfiak ugyanis szeretnek játszmázni és játszani az elérhetetlent,úgyhogy hamar megyek,mert én a könnyed és élvezetes,de kölcsönös kapcsolatokat szeretem nem a játszmázást.


Márpedig az ikerek játszmázós én pedig ezt nem bírom.


Eddig a 3 sok éves kapcsolatom nekem: 2 vízöntő,1 mérleg volt.


Mindamellett ismertem egy nagyon tuti egész életen át tartó nyilas-ikrek párt.


A fiú tesóm meg szintén nyilas,mindig ikrek mellett kötött ki.Úgyhogy asztrológia ide vagy oda,még ha általánosan bejön is,kivétel erősíti a szabályt,ne állj ellen a nyilasnak(vagy ikreknek)

2014. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
#6 Neked mondom, mert ezek értetlennek a Nyilas nő-k egyáltalán nem hűtlenek sőt tisztességes úrihölgyek inkább a bakok azok, akik hűtlenek márcsak magamból kiindulva érted? vagy nem érted? #6
2014. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
én értelek Goku... nem tisztességesek a Nyilas nők?
2014. febr. 18. 17:29
 9/19 anonim ***** válasza:

6.os vagyok,Goku vagy kicsoda:)Mi van?:)


Szóval te azt mondod a nyilas nők nem hűtlenek.De a bakok,vagyis te igen.


A nyilas nők egyébként tényleg hűségesek,ha van tartós kapcsolatuk és ennek borzasztóan egyszerű az oka,a szerteágazó kíváncsiságuk és élmény éhségük,nem ember centrikus,éppen ezért,ha van megfelelő párja elvan.


A baj akkor van,ha az "egyéni világának" a felfedezésében az adott partner akadályozza.


Mert akkor lelép és nem másik pasi vagy nő miatt,hanem mert megfullad.

2014. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
#9 Neked mondom, mert a #8-as nem érti igen a nyilas csajszik vagy nőszemélyek hűségesek, de én bak-ként tudom, hogy nem vagyok az többször is bebizonyosodott nincs értelme hazudnom hiába mondtam a volt barátnőimnek, hogy nem én tehetek róla, hanem a horoszkópom kaptam a pofont rendesen és szószerint. :P
2014. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!