Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A többi vízjegyű szülő is ilyen?

A többi vízjegyű szülő is ilyen?

Figyelt kérdés
Mindkét szülőm vízjegyű. Szeretem őket, mert tényleg a gyerek nekik az elsők, odaadóak és mindent megadnak. Viszont nem bírom elviselni az állandó pesszimizmust, panaszkodást, addodalmaskodást és túlzásba vitt féltést. Teljesen életképtelenné neveltek, ügyet intézni is alig tudok. Főzni sem nagyon, mert kb. 5 perc után átveszik tőlem, nehogy megégessem magam. Minden munkát kivesznek a kezemből. Mindenről tudni akarnak és rám telepszenek. Ha nem azt teszem, amit akarnak, akkor érzelmileg zsarolnak és napokig hisztiznek. Egyébként egyik pillanatról a másikra képesek durcázni, csúnyán nézni és azt sem tudom mit csináltam. Elmondani nem vagy csak nehezen mondják el. Nagyon konzervatívak az élet minden területén. Már felnőtt vagyok, de úgy kezelnek, mint egy gyereket. Elköltözni sajnos még egy darabig nem tudok, de jót tenne az idegrendszeremnek. Levegő jegyűként sokszor szenvedek mellettük, hiába szeretjük egymást.
2014. febr. 20. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi az a "vízjegyű"? Talán vízöntőre gondolsz?
2014. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A levegők is ilyenek :)
2014. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Na, a vízöntő az pont nem, az levegő jegy (a levegőbe önti bele). A víz jegy a halak, a rák, skorpió.


Apa rák, ennyire nem túlféltő. Igaz, 25 év alatt szó szerint egyszer nem emelte fel a hangját (ez pozitív), de nem is pátyolgatós alkat. Hagyott élni, ami igazából a cseppet sem könnyen viselhető, nagyon erős tűz miőségemhez nem volt hátrány.

2014. febr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Skorpiók. A vizöntő én vagyok.
2014. febr. 21. 07:51
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem Halak anyukám van, és teljesen ilyen. Hiába hogy magymama már, még mindig kislányként kezel. Pedig már egy ideje nem otthon lakom.
2014. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A skorpió milyen logika alapján vízjegy? Érdekelne.
2014. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Tűz: kos, oroszlán, nyilas

Levegő: ikrek, mérleg, vizöntő

Föld: bak, szűz, bika

Víz: rák, skorpió, halak


Miért logikátlan, hogy a skorpió vízjegyű? Mi legyen tűz vagy levegő?

2014. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mi köze a skorpiónak a vízhez? Csak mert itt valaki felhozta, hogy a vízöntő azért levegő, mert a levegőbe önti a vizet. Érdekelt volna a logika.


Vagy a nyilas? A tűzhöz az emberek a lobbanékonyságot párosítják, míg egy íjásznak önuralom és türelem kell, ami pont az ellentéte. Ezt a logikát sem értem.


Ezeket anno ki osztályozta?

2014. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*Egyébként a skorpiót akkor már a földhöz párosítanám, mert főleg a szárazabb területeken fordulnak elő. És egyébként is a föld színeiben pompáznak. :D
2014. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

tök érdekes, nekem mindkét szülőm vízöntő, és totál illik rájuk amit írtál, pedig az elvileg levegő jegy.

én meg skorpió vagyok és határozottan idegesít a túlféltés, a gyerekemet biztos, hogy jobban szabadjára engedném (a páromat sem korlátozom, ellenőrzöm semmiben, pedig a skorpiók állítólag undok, féltékeny zsarnokok :D)

azt hiszem ez a horoszkóp vagy tényleg nagy marhaság, vagy akkor minden bolygót figyelembe kellene venni, hogy hol állt, mert ha különböző jegyek is így hasonlítanak, akkor a többi bolygónál kéne keresni az összefüggést.)

2014. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!