Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen egy "Rák" nő általánoss...

Milyen egy "Rák" nő általánosságban? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

A legeslegjobb elemzést Abonyi Tibor horoszkóp oldalán olvashatod.(írd be így,ahogy leírtam a Google-ba,és ki fogja írni a webcímet!)Ne is olvass el mást,mert ez a legjobb!Itt minden kérdésedre választ kapsz!Nagyon igényesen van megszerkesztve,és látszik,hogy az oldal tulajdonosa már jó régóta foglalkozik az asztrológiával.

Van jegyek párosítása is az oldalon.

Sok sikert!

2010. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

a link: [link]


Rák rendíthetetlen pesszimizmusa ártalmasan hat az Oroszlán napsugaras világszemléletére. Ravaszkodásaid, cseles, ironikus megjegyzéseid irritálják az egyenes természetű Oroszlánt.


És tényleg :D:D:D

2010. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem a gyerekkori bnöm rák , Én bika de néha legszivesebben falra másznék tölle..:D mindenbe bele üti az orrát, a véleményét pedig csak lecsapja az asztalra -tálalás nélkül. vagy 15 éve ismerem ++ :D s sztem csak az évek alatt kialakult szoros kötelék miatt vagyunk jo viszonyban a mai napig ^^ .
2010. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pataki Éva válasza:
Nem offolok, bát nehezemre esik! :) Én is rák vagyok, ismerem is magam, tehát: amit minden horoszkóp leír, az az, hogy családcentrikus, melegszívű,nagyon jó anya, igaz nehéz kicsalogatni a páncéljából, de akinek egyszer sikerül, hűséges odaadó párt talál magának.Az igaz hogy nagyon könnyen megbántódik érzékeny lelkivilágú, de ennél rosszabbat én sehol nem olvastam róla.Nyilván eltérések lehetnek az aszcendens miatt, de ez az általános. (Röviden)Üdv PÉ
2010. máj. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nekem eddig ez vált be:

[link]

2010. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyan olyan mint a többi, csak nyár közepén van a szülinapja. Ha ez alapján akarsz partnert választani, jó nagy szamár vagy!!!
2010. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!