Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák és bika kapcsolatában...

Rák és bika kapcsolatában mire kell figyelni, hogy harmonikus legyen?

Figyelt kérdés

Én rák nő vagyok, párom bika. Nem vagyunk régóta együtt és csak arra lennék kíváncsi van-e valami, amivel kellemetlenséget okozhatunk egymásnak/megbánthatjuk a másikat/az igeire mehetünk, stb, a csillagjegyünkből fakadóan.


Csak tisztázásképp : nem ez alapján élem az életem, de talán megkönnyítheti a "hibák" észrevételét.


2014. febr. 23. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Figyelni kell, hogy ne legyen bikarák gyereketek, elég csúnya látvány lenne :(
2014. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát pl arra, hogy ne csak most figyelj erre, hanem akkor életed végéig! Tipikus hibája a rák nőnek, hogy eleinte megjátssza magát, hogy harmónia legyen, ha a palit behálózta, ha már összeházasodtak, gyereket szült, utána nem játssza meg magát tovább. Ami ugye nem lenne baj, a baj csak az, hogy előtte másnak mutatta magát, és a férfi azt a nőt ismerte meg, nem az eredetit... Szóval szegény csak később koppan.

Hát ezt kerüld, erre figyelj!

2014. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 *Nekomimi* ***** válasza:
Ugyanarra kell odafigyelni, minden más jegynél. Tisztelet, szeretet stb.
2014. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A bátyám bika, párja halak. Instabil az idegrendszere. Hajlamos olyat mondani vagy tenni, amit később megbánhat. Utána bocsánatot kér és megpróbálja jóvátenni. Elvárja a háziaságot, finom ételeket is. Viszont a legjobb apa, akit valaha láttam.

Ha a rák, halak nem veszi a lelkére a bika dühkitöréseit és nem lustálkodik, akkor működhet.

2014. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A rák az ollóival elkaphatja a bika f....t.
2014. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. márc. 28. 19:07
 7/7 anonim válasza:

Mi egymásra néztünk! Nevettünk a kérdés láttán!

Jobb ha elkerülitek egymást! Nem! Viccelek! Jó! Működik! 13év! 3gyermek!

2014. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!