Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi, skorpió nő. Hogy...

Bak férfi, skorpió nő. Hogy tudnám a bak férfit meghódítani illetve milyen párost alkotnak (lent a többi)?

Figyelt kérdés

Megismertem egy bak férfit és valamiért egyből megfogott ami nálam ritka. Volt egy "randink" vagy mi a szösz, ahol kiderült, hogy van egy rövid, és nem éppen eredményes kapcsolata, amit a közeljövőben szeretne lezárni. Rám egyelőre nagyon jó barátként néz, és szerintem nem tudja, hogy bennem picikét több van, mint barátság. Szeretném ezt a pasit meghódítani. Tudja, hogy vágyom kapcsolatra, tudja, hogy milyen vagyok, és értékes embernek tart ami nagyon jól is esik. Viszont az nyílt titok köztünk, hogy mindketten veszettül vonzódunk a másikhoz szexuális téren. Nem tudom, hogy nála milyen taktika válna be, amivel el tudnám érni, hogy több legyek neki, mint barát. A tipikus nyomulós "tudom mit akarok és meg is kapom" skorpió stílus vagy valami más?


Köszönöm a válaszokat, viszont horoszkóp ellenesek kíméljenek.



2014. febr. 26. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Még valóban foglalt, épp most láttam őket a neten: [link]


Egyébként nem tudok a 600 millió bak férfi megszerzésére egységes stratégiát. Szerintem épp mérlegeli melyik ingyensunával folytassa, ha tapadsz rá, akkor te leszel a következő "rövid, de nem éppen eredményes kapcsolata, amit a közeljövőben szeretne lezárni".

2014. febr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Látom nem sikerült megérteni az utolsó mondatomat.
2014. febr. 26. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:

(-Tudod, hogy van barátnője, alap dolog lenne ilyenkor nem ráhajtani. Egyrészt szemétség a barátnőjével szemben (ha rövid ideje tart nekik, te honnan tudod, hogy nem is lesz eredménye...?!), másrészt ha megszerzed a férfit, akkor az tudni fogja, hogy veled is megteheti, hogy lelép a következő rámenős nővel.

Ezt horoszkóptól függetlenül mondom.)


Amúgy pedig igen, esetedben az a jó módszer, amit írtál: "A tipikus nyomulós "tudom mit akarok és meg is kapom" skorpió stílus"!

Kár lenne magadra erőltetni más viselkedést, az a legjobb, ha őszinte vagy és önmagadat adod az első perctől kezdve! Ha ez tetszeni fog neki, akkor nyert ügyed van!

2014. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak.


Természetesen nem hajtok rá, amíg ott van neki a másik lány, de finom célzásokkal jeleztem neki, hogy kedvelem. Mondtam is neki, hogy én nem fogok egy kapcsolatot se szétbombázni hiszen én sem örülnék neki fordított esetben. Türelmesen várok, és ha szabad lesz, akkor picit oda teszem magam.Viszont nyilván nem vagyok könnyen napható nő, nem is szeretném ezt mutatni felé. :)

2014. febr. 26. 12:08
 5/9 anonim ***** válasza:
A legkönnyebben úgy tudod meghódítani, hogy mélységesen hallgatsz arról, hogy hiszel az ilyen maszlagban. Mi pasik racionális lények vagyunk, nehezen veszi be a kicsi pocink, hogy azok az asztrológusok, akik eddig még egyetlen nyavalyás világvégét sem tudtak időben behatárolni, majd pont a horoszkópkészítésben jeleskednek.
2014. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én sem a szimpla horoszkópban hiszek hanem a csillagjegyek jellemzésében. Picikét más a kettő. Viszont nem egy pasit ismerek, akik hisznek benne, ám a szóban forgó úriember előtt nem hangoztatom mivel van ezer más témánk is.
2014. febr. 27. 19:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egyik bátyám bak, de több barátom is az. Egyiknek sem tetszik a k*urvás öltözet, nőietlen viselkedés (trágárság, ivás, keménykedés), túl nagy hang, rámenősség. Ezeket visszautasítják vagy legjobb esetben bevállalják egy éjszakára. Inkább a szerény, jó modorú, aranyos nőket választják, akikkel tudnak miről beszélgetni. Azt is értékelik, ha tetszik a humoruk és velük nevetsz. Ha tetszik nekik valaki, akkor lépni fognak, amint mód van rá. Ezt tapasztalatból tudom.
2014. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönöm, ez hasznos volt. Hála isten nem vagyok egy ki ha én nem típus, inkább köztes, de látom, hogy nála a morális, értelmes stílus jobban nyerő. Épp mondta, hogy egy lány 10 perc után ajánlotta magát kb tálcán , meglehetősen szépen véleményezte nekem az ilyet. :) Engem imád, a személyiségembe kb szerelmes. Nagyon jó barát de nagyon nagyon erősen érezni, látni, hogy több ez mindkettőnk részéről. Szóval nem félek mostmár, kezdem azt érezni, hogy az idő nekem dolgozik. :)
2014. márc. 3. 10:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán még annyit hozzáfűznék, hogyha egy Bak igazán szerelmes, akkor kitartó és nincs semmi, ami a céljától eltántoríthatná. Még az idő múlása sem. Képes kivárni, míg esélyt kap.
2014. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!