Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nyilas nő-kos férfi páros...

A nyilas nő-kos férfi páros milyen? Mint párkapcsolatra gondolok.

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Tűzjegyek, így nem rossz páros. Viszont a Nyilas izgágaságát a Kos nem biztos, hogy tolerálja.
2014. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem nem jott be. (kos no - nyilas ferfi)
2014. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nyilas vagyok, a barátnőm kos... mindketten makacsak vagyunk, nemigen engedünk a másiknak, de talán ő makacsabb mint én, ezért annyira talán nem jó :/ de még ez is alakulhat
2014. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Beosztott-főnök kapcsolatban szuper.

Haverként, vagy olyan barátként, akivel sok közös alkotótevékenység adódik, úgy is szuper.


Párkapcsolatban nem tudom, ennyire nem tapasztaltam meg a kosokat. :) Csak annyit tudok, hogy még soha egyetlen kosba nem zúgtam még bele, egyik sem vonzott annyira. Mondjuk nem is borzongok tőlük. A visszafogottabb típusok bejövősek nekem, aki nyilas nő vagyok...

2014. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyilas nő vagyok. Igaz, hogy tűz jegyűek vagyunk, viszont számomra a Kos pasi szexuális túlzottan irreális igényei már túl sok és az a sebesség is, amivel haladni akar, mondjuk igaz, ez kortól is függ azért.

Sajnos, mint a többi tűz jegyű srác, neki is csak a külsőleg extra nők jönnek be, lehetnek azok akármilyen mű kinézetűek, rengeteghez nagyon is közel kerül, sok szempontból, de minthogy nem a belső minőségre hajt, így nagyon nehezen találja meg lelki nyugodtságát egy kapcsolatban. Erre többször is felhívtam már a figyelmét több Kos srácnak, ugyanígy az Oroszlánnak is, de semmit nem ért és továbbra is szenvedni látom őket.

Ennek ellenére munkatársként (s nem főnökként) elviselem, sőt elég sokat tudunk egymástól tanulni, fontos neki a minőségi munka és életmód, ezért keményen meg is dolgozik, ez vonz benne leginkább.

2014. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem volt egy ilyen kapcsolatom (sajnos). A kos dacos büszkesége miatt rossz irányba terelődtek a dolgok. Szemben a nyilas nyíltszívű őszinteségével szemben.
2014. jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!