Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő lányok, akiknek halak...

Vízöntő lányok, akiknek halak pasija volt/van, milyen az élet mellettük?

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem annyira rossz, de a halak nagyon érzékeny és mindenen besértődik, míg a vízöntő sokszor nem veszi észre magát, vagy nem is akar bántó dolgot mondani mégis az jön ki belőle, a halak pedig erre ugrik.
2014. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Túl sok vizet ne öntsél a halakra, mert kifolyik a víz az akváriumból.
2014. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
rád bízzuk, de miből gondolod, hogy egy halak pasiról bármit az ég világon megtudsz a gyakorikérdéseken? értelek én, hogy te racionális típus vagy, de mi nem azok vagyunk. egy halakról legtöbbet akkor tudsz meg, ha odafigyelsz rá. Ha nem spekulálsz közben, hanem ott vagy vele. figyeld a szemeit. Egy idő után meg, amikor már nem kétségekkel állsz elé (ha lesz olyan), akkor figyeld az érzéseidet, amikor vele vagy. Ha a gondolataid kellemesek, vagy épp semmilyen gondolatok nem merülnek fel, de jól érzed magad vele, nem kell betojni. Sokat tanulhatsz egy halaktól, ha őszintén tudsz vele és mellette lenni.
2014. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak kíváncsiságból kérdeztem, mert nálunk pont az ellenkezője van, mint amit írnak, mert én teljesen odáig vagyok érte, ő meg nem igazán mutatja ki az érzéseit, és emiatt egy kicsit elbizonytalanodtam az érzéseit illetően.
2014. márc. 5. 08:56
 5/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg mi az aszcendense. vagy nézzétek meg közösen. én olyan halakkal még nem találkoztam, aki párkapcsolatban nem mutatja ki az érzéseit. szinte süt az összes halakból, amikor szeret valakit... ez számomra nem világos
2014. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fogadjunk, hogy csak úgy lubickolnak benne.
2014. márc. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!