Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nehéz eset lehetek férjként?...

Nehéz eset lehetek férjként? Ikrek vagyok,1981. május 24-i születésű.

Figyelt kérdés
Kívülállók véleményére vagyok kíváncsi a születésem alapján, mert nem értem miért tart nehéz esetnek a feleségem. Talán itt megvilágosodom.

2014. márc. 10. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is abból az évből vagyok és az Ikrek-nek rengeteg esélyt adtam már és szabadságot és együtt kirándulást, szexben full változatosságot, fiatalos vagyok, nem vagyok ráncos sem és már mindent megadtam, s mindennek cserébe kijátszottak-elárultak-megcsaltak. Ennél nehezebb eset szerintem nem is kell már, főleg, hogy full álszentek az állandó művigyorukkal.

Rengeteg időt pazaroltam rájuk a semmiért.

2014. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És ezt mind a születésed napja miatt.
2014. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az ikrek sose tudja, mit akar. Lébecol, teng-leng, felfedezi a világot, udvarol, aztán bejelenti, hogy igazából nem szeret, de azért kedvel. Függetlenségre vágyik, de azért jó, ha babusgatják. Viszonozni a frissességével tudja, de csak, amíg érdekesebbet nem talál. Nem becsüli az érte hozott áldozatokat, inkább megmondja, hogy ostobaság volt. Kíváncsi természete ellenére, vagy miatt nem szereti a meglepetéseket, mindenről tudni akar. Ő persze nem avat feltétlenül be a terveibe.
2014. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De én nem csaltam meg a feleségem és nem játszottam ki, nem árultam el. Teljesen tökéletes a számomra, ha ráncos lesz az se baj. És nekem jó minden ahogy van, csak éppen neki nem jó.

Apróságokon van fennakadva, semmi logikát nem látok ezekben.

Nem tudom, hogy tényleg velem van baj, velem nehéz együtt élni, vagy pedig nem is szeret, rosszul választott? (Úgy 10 éve ismerjük egymást, 5 éve együtt.)


A horoszkópom mit mondd annak, aki ért hozzá kicsit is?

2014. márc. 10. 15:37
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért az semmindegy, hogy a feleségednek mi a horoszkópja...nem biztos, hogy benned van a hiba.

(én is ikrek vagyok, bár én nő)

2014. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az ő születésnapját nem tudjuk pontosan, örökbe fogadták csecsemőkorában. Csodálatos nevelőszülei vannak, de az igazi szüleiről nem tudtak meg semmit, még csak egy anyakönyvi kivonatot vagy más iratot sem kaptak. Erdélyiek egyébként.

Sajnos én meg az ascendensemet nem tudom, nekem viszont nem élnek már a szüleim, ezért nem fogom már ezt sem megtudni.

2014. márc. 10. 16:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Baromira nem lehet ilyenekre adni, hogy ikrek, oroszlán, szűz vagy egyéb-e az illető napjegye. A horoszkóp ennél jóval összetettebb és ott van még a neveltetés, környezet

is. Ismerek olyan ikrek férfit, aki csapodár és rémálom, de olyat is aki minta férj és apa (rák a holdjegye). Ezt minden csillagjegyről el tudom mondani.

A férfiaknál azt vettem észre, hogy inkább a holdjegy dominál, de nőknél sem mindig a napjegy. Persze ez csak saját megfigyelés és nem szent írás.

2014. márc. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
Férfiként horoszkóppal foglalkozol, úgyhogy eleve nehéz eset vagy...
2014. márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

:) Szíveskedjetek ne elbagatellizálni a kérdésemet!

A problémamegoldást beszélgetésekkel kezdtem, de sikertelenül, mert nem tudtam meg okát. Most mint érdekes kitérőként fordultam ehhez a horoszkóp témához, amely számomra sem szentírás, hülye nem vagyok.

2014. márc. 11. 11:54
 10/12 anonim ***** válasza:

A rendelkezésre álló információk alapján:



Nap az Ikrekben: nem szereti a kötöttséget, változatosság élteti.Hajlamos rá, hogy gúnyolódjon, cinikus megjegyzéseivel másokat megbántson. Szeret flörtölni. Rossz esetben hűtlen, csapodár is lehet.


Hold a Bakban: sokszor önbizalomhiánnyal küzd megerősítést vár másoktól. Önmagával és másokkal szemben is magasak az elvárásai. Szeretetre vágyik, ám ő maga ezt nehezen tudja kimutatni.


Mars a Bikában: érzéki és gyengéd szerető, de nagyon erős a birtoklási vágya. Féltékeny vagy akár indulatos is lehet.


Vénusz az Ikrekben: fennáll a korai, elhamarkodott házasság veszélye. Rossz esetben a kapcsolatok felületessé válhatnak, hűtlenség jelentkezik.


Ebből nem tudom mi igaz. Azt pedig főleg nem, hogy a feleséged milyen. Mivel általában kettőn áll a vásár.

2014. márc. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!