Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi az aszcendensem 1981 dec...

Mi az aszcendensem 1981 dec 20-án születtem 2:41ZN és 1:41GMT?

Figyelt kérdés

A hely Kiskunhalas és még van egy pár adat:


Long 19' 29' E Lat 46' 25' N


Csillagidő: 8:53:11


Az érdekelne ezen kívül milyen csillagjegyű lány lehet az ideális párom akivel több szempontból jól kijövök.


29/F


2011. márc. 2. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
19%

29 éves érett férfi vagy.

pont a te fajtád az, akire a legkevésbé jellemző ez a horoszkóp mánia. Miért?

Mert ez az a korosztály és nem, ami a legértelmesebb, legjózanabb.

Ha történt veled valami negatív dolog vagy csak simán nem vagy sikeres, akkor ne ilyen horoszkópszerűséget felé menekülj.

Küzdj, dolgozz, élj,...stb egyék közhelyek, de ezek az igazi megoldások.

2011. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérem szkeptikusok ne válaszoljanak, csak olyanok akik ebben a témában normális válaszokat tudnak adni. Szerintem a kérdést a megfelelő kategóriába írtam ki.
2011. márc. 2. 13:25
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy kis plusz segítség a pontos válaszadáshoz.


[link]

2011. márc. 2. 17:11
 4/6 anonim válasza:

fogalmam nincs erről de láttam még a kérdésed a mai nap folyamán s kiváncsi lettem az én aszcendensemre is :) nem tudom mennyire megbízható ez, de az ittemi kalkulátorral az jött ki, hogy mérleg az aszcendensed


[link]

itt bal oldalt lent van olyan, hogy kalkulátorok, s ott van aszcendens kalkulátor is :)

2011. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ábra alapján az ascendensed a skorpió 2. fokán áll. Tehát skorpió.
2011. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ezoterikus.hu kalkulátora nem pontos.

Az ábra alapján az Ascendensed valóban Skorpió, ha a születési időd pontos (valóban magyar idő szerint hajnal 2:41-kor születtél). Ha viszont van rá esély, hogy akár 15 perccel korábbra tehető a születésed, akkor Mérleg az Ascendensed.

2011. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!