Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha véradáskor figyelnének a...

Ha véradáskor figyelnének a csillagjegyekre is, akkor lehet hatékonyabb lenne ez a módszer?

Figyelt kérdés
Annyi helyen problémát okoz, a nem megfelelő csillagjegyű emberek találkozása, miért pont itt ne lenne az? Én nem tudom, csak mostanában ezen sokat gondolkozom, egyik ismerősöm kapott mástól vért és azóta feszültebb meg szorongóbb lett.
2014. márc. 14. 22:32
1 2
 1/12 Weilheim válasza:
100%
mi az, barátom? visszakötötték a netet a zárt osztályra?
2014. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy a születési dátum befolyásolja az ember vérét...
2014. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Neee...
2014. márc. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Én értem, hogy ezotéria meg minden, de azért ez még így is sokkoló.
2014. márc. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Laylah ***** válasza:
0%
Nem, nem lenne hatékonyabb. Semmi köze a csillagjegynek hozzá. Másrészt, aminek van, az az, akitől kapta a vért. Ha valakitől kapsz vért, akkor egy ideig, míg teljesen "magába nem olvasztja" a test, addig megjelenhetnek az előző tulajra jellemző tulajdonságok. Ez az energiaátadásnál is így megy, ha valakitől, aki ideges, átveszem az ilyen energiáját, akkor egy ideig (nálam 1-2 perc) én is ideges leszek, amíg át nem alakul a felvett energia a sajátommá. A vérnél is így van, csak fokozottabb állapotban. Szóval el fog múlni, de semmi köze hozzá a csillagjegyeknek.
2014. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Loool :D A szúnyogok személyiségjegyeiről is mesélj még! Kíváncsiak vagyunk, hogy a belőled táplálkozóak mennyiben viselkednek másként, mint az ismerősödből táplálkozóak.
2014. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Laylah ***** válasza:
0%
A szúnyogoknak mióta van személyiségük? :D
2014. márc. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A szúnyogokat ne bántsátok, igenis van személyiségük..különben hogy lehetne hogy egyik kitartóbban tud bosszantani mint a másik?? Hiszen így van ez az embereknél is..
2014. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, minden vérvételnél, véradásnál, illetve vérátömlesztésnél, ott lesz egy asztrológus, aki mp. pontosan tudja, hogy az illető mikor született. Ő a fő tanácsadó, hogy megmondja, kitől - ki kaphat vért. Tudomásul kell venni azt, hogy pár mp is számít (másik napon született, mert éjfél, már elmúlt, stb.)! Ez van, a csillagokat figyelembe kell venni, még akkor is, ha ember élet múlik rajta.

Már azt hittem, hogy ez a videó, tényleg vicc: https://www.youtube.com/watch?v=idFfd5Z_HYs

Na jó, félrelökve az iróniát - a horoszkópot, nem csak az olvassa el, aki hisz benne. Az orvosok, ezt, sosem fogják komolyan venni és igazuk van.

Ha elromlik a TV-d, akkor is, az asztrológiához fordulsz? Megnézed, hogy a TV készülékednek, mi a horoszkópja, aszcendense, meg a szerelőnél is elvégzed ezt a vizsgálatot?

Ugye, hogy nem? Mert abszurd lenne!

2014. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy neked milyen igazad van!Szomszéd részeg Pista épp kórházban van, megmondom neki, kérje meg a nővérkét, hogy kössön már be neki egy kis bika vért.
2014. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!