Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Bak jegyű férfiak milyenek...

A Bak jegyű férfiak milyenek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olyan férfiak írjanak, akik Bakok, vagy olyan nők, akiknek a párjuk Bak, vagy az volt. És tapasztalatokat, köszönöm!
2014. márc. 16. 20:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
én "bak vagyok" de biztos nem járnék olyannal aki komolyan hisz a horoszkópban
2014. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés...
2014. márc. 16. 20:22
 3/11 anonim válasza:

érzéki típus,ha megtetszik neki valaki nem ismer ellenvetést,képes erőszakos lenni.nagyon büszke a férfiasságaira mégsem ő az aki kezdeményez.egyszerüen nem érdekli hogy tetszik e valakinek vagy sem,a szerelemben mindent elvár de keveset ad.bak férfi számára fontos az érzéki szerelem,s felfogása szerint nem létezik komoly nő.

ezért is kedveli a fiatal hölgyeket,akiket könnyen elszédithet játékosságával,romantikus készülődéseivel.

Meggyőződése,hogy azoknak hálásaknak kell lenniük mindazért amit ő nyújt nekik,amire megtanítja őket.

2014. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, de ezt már olvastam :)
2014. márc. 16. 20:32
 5/11 Költőnő? válasza:

az én exem bak volt és nem mintha hinnék benne, de:

nagyon makacs, önfejű, néha kimondottan pokróc, amúgy nagyon gondoskodó is tud lenni, de nehezen nyílik

nehéz volt vele, kimondottan nehéz, de épp ezért sosem unalmas....

2014. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Költőnő? válasza:
jahh és a szex meglehtősen sűrű és vmi isten volt.
2014. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A horoszkópnak semmi köze ahhoz, hogy ki milyen egy kapcsolatban...
2014. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nem egy ütyümpütyümök, az biztos.
2014. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
70%-os, akár hiszed, akár nem, de ha két olyan ember kerül össze, akik nem illenek össze csillagjegy szerint, nem csoda a sok veszekedés, vita, marakodás, vagy ha rossz a kommunikáció, a szexuális élet, stb... én csak félig hiszek benne, régen egyáltalán nem, de pár éve sajnos bebizonyosodott, hogy pl. kikkel nem illek össze. Ez van... Nézd meg a válásokat, nagy arányban derült ki, hogy nem össze illő párok voltak...
2014. márc. 18. 10:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Elárulom neked, hogy eddig pont azokkal volt katasztrófális a kapcsolatom, akiket a horoszkóp javasolt. A nem ajánlott csillagjegyű ember mellett találtam meg a boldogságot.
2014. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!