Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, Férfiak. Nektek fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, Férfiak. Nektek fontos a szex. Mármindt ha kapcsolatban vagytok mit kell csináljon egy lány az ágyban? . Hogy azt mondjátok, , ez jò"Bocsiii a helyesírásért

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Adja önmagát... ennyi :) Ha valami hiányzik, akkor rávezetem, aztán vagy megoldja, vagy nem :)
2013. dec. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Könnyeztesse a gyíkom.
2013. dec. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen fontos.
2013. dec. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 apa72 ***** válasza:
Fontos, de nem vagyunk egyformák. Ki ezt szereti,ki azt. Legjobb, ha megkérdezed a partnered mire vágyik. Beszéljétek meg őszintén tabuk nélkül a kérdést,hogy meg tudjátok adni egymásnak a legjobbat. Szerintem ez az a beszélgetés amelyikben, tényleg szabadon magadat elengedve kell megnyilvánulni. Ha nem vagy nyílt és őszinte,akkor bukik a kapcsolat.
2013. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szexis a helyesen írás.
2013. dec. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de szerintem az első és legfontosabb, hogy ne csak feküdj mint egy darab fa. Ha a pozíció miatt mást nem tudsz csinálni, akkor adj hangokat, és közben vadul simogasd a hátát, fenekét, illetve csókolgasd, finoman harapdáld a nyakát, vállát :). És bátran vedd kézbe vagy szájba a gyíkot :) Engedj az ösztöneidnek, az ágyban nem kell jókislánynak lenni. ;)
2013. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kivéve ha alszol..ott ne vadulj be h nehogy leess az ágyról :DD
2014. jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!