Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha szerelmesek vagytok, és minden oké a kapcsolatban, zavar titeket, ha pl. kicsi a partneretek melle, van egy kis narancsbőre, stb? Megpróbáltok tökéletes nőt keresni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
HA tényleg jó a kapcsolatunk nem fogja zavarni,hisz ő elfogadott úgy ahogy vagy
2014. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna. 27/f
2014. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a férfiak jó része azt sem tudja mi az a narancsbőr, legalábbis addig amíg í barátnőjük nem jön ezzel:D


Pl: a férjem kifejezetten utálja a nagy melleket, a kicsiket kedveli, szerinte a nagy mellek nem formásak, és hamar megereszkednek, hát nekem közepes van (75/C)

engem az érdekelt, hogy mindig így gondolta-e, igen, 15 évesen is a kismellű nők tetszettek neki...ezen meglepődtem, mert ha később nem is de kamaszként a nagy melleket kedvelik a srácok azt gondolnám.

De ha belegondolok akkor nekem kicsi volt még, de a fiúkál utoljára 13 évesen okozott gondot (akkor nem kicsi, hanem semmilyen mellem nem volt:))



SZerintem mi nők kritikusabbak vagyunk magunkkal, mint a férfiak velünk

2014. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Találkoztam már pár"hibás" nővel,sosem érdekelt.Én sem vagyok tökéletes.
2014. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én leszbikus vagyok, van párom is.

És NAGYON sokáig nem tudtam, hogy a narancsbőrnek "zavarnia kéne". :)

Nem tökéletes fröccsentett műanyag babát keresünk párnak szerintem. Vagyis a normális emberek legalábbis nem.

2014. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek megnyugtató szavak! Nekem mindig kisebbségi érzésem van az ágyban, mert kicsik a melleim, és kezdődő narancsbőröm van. Pedig több, mint 2 éve együtt vagyunk, és tökéletesnek mondható a kapcsolatunk.
2014. márc. 3. 16:12
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Aki szereti a párját, az elfogadja soványan, kövéren, megereszkedett mellel, szőrös lábbal, narancsbőrrel.

Aki nem szereti, akinek a külsőség a fontos, ott puccba kell vágni magunkat.

2014. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy tökéletes nő vagy férfi szerintem. :)


Egyébként nekem nincs barátnőm, de, ha boldog kapcsolatban élnék nem érdekelne, hogy mekkora a melle vagy, hogy van-e egy kis narancsbőre. :) Mellügyileg amúgy is úgy vagyok, hogy nem szeretem a nagy melleket, kicsi, közepes tetszik nekem.


17/F

2014. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Párom 75A-s, és a hátsóján megjelent a narancsbör.

Imádom!

2014. márc. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!