Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Illenek-e egymáshoz:Vízöntő...

Illenek-e egymáshoz:Vízöntő férfi és Mérleg nő?

Figyelt kérdés
Mennyire passzol a két jegy? Lehetne-e ebből boldog párkapcsolat? A férfi 44 a nő 37 éves.
2014. márc. 24. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
A horoszkóp és a tapasztalat szerint is igen.
2014. márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha azt írom nem passzolnak akkor szakítasz vagy szóba sem állsz vele?
2014. márc. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
88%

Te tényleg hiszel ebben? Mármint hogy a születési dátumod határozza meg a kapcsolataidat? Nem az alkalmazkodásképesség, az érzelmi intelligencia?

A boldogság a csillagjegyen nem múlik.

2014. márc. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő levegő jegyű, szárnyalhattok együtt boldogan. :-)
2014. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nálunk ugyanez a felállás, csak fordítva. Vízöntő nő, mérleg férfi.

23 éve élünk boldog házasságban.

2014. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
28%
De most tényleg te ostoba... ha azt írom, hogy nem passzolnak, akkor szakítasz vele ? Vagy elhajtod ? :D Milyen sötét lehetsz bakker... igazi birka.
2014. márc. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves AKÁRKI! Tudod szerintem az a birka és sötét aki ennyire le van ragadva mint TE! Nem hiszem,hogy csak én vagyok egyedül,aki hisz egy picit ezekben a dolgokban!
2014. márc. 24. 09:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokkal többet számít, hogy az illető milyen környezetben nőtt fel, hogy nevelték... A csillagjegyek apróságok, bár az mindig érdekelt azért mi a másik jegye. Én rák férfi vagyok és a mérleg nők jöttek be a legjobban.
2014. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem basszus,nem illetek össze!

Örülsz?


Ahelyett hogy megismernéd a másik jellemét..

2014. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi is pont igy vagyunk pärommal,es nagyon szeretjük egymäst. Mindketten a nyugalomra törekszünk,mindketten dönteskeptelenek vagyunk,hasonlo a gondolkodäsmodunk,raadasul a kinai horoszkopunk is ugyanaz,ettöl függetlenül nem hiszem hogy ez a jo kapcsolat titka,ugyanakkor ugy vallom,szämit vmennyire,mert ellenpelda is van ,milyen jeggyel nem passzolok. Äm ne ez legyen az elsödleges szempont egy pärvälasztäsnäl
2014. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!