Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek van jövője egy...

Szerintetek van jövője egy Bika nő és Oroszlán férfi kapcsolatnak? És nem kérek olyan kommenteket hogy miért, mit érzel? Asztrológiai szempontból kérdezem hogy hogy viszonyul egymáshoz a 2 jegy?

Figyelt kérdés

#oroszlán #bika nő
2013. nov. 7. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Éppen az USA elnöke van ilyen felállásban :).

A bak nő nagy támaszt ad neki, támogatja lelkileg, lelkesíti. A bak nőt mindig a befolyásos férfiak érdekelték, legyen jó társadalmi pozícióban. Az oroszlán pasinak szinte teljesen elég a külső egy nőnél, s a bak nő legtöbbször csinos-izmos testtel rendelkezik.

Oroszlán srác jó barátomtól hallottam, hogy eléggé unalmas voltak az együttlétei bak nővel, s nem is eggyel.

2013. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bika nőt írtam a kérdésemnél és nem BAK nőt! Szóval, BIKA nő és OROSZLÁN férfi.
2013. nov. 8. 01:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem mukodott oroszlan pasikkal a szerelem. Nagyon bika vagyom :)
2013. nov. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha horoszkópok alapján választasz párt, mert hiszel ebben a zagyvaságban, akkor elmebeteg vagy. Nem tudom ennél egyszerűbben, érthetőbben leírni.
2013. nov. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én nem hiszek ebben de kíváncsiságból megnéztem egy oldalon a sajátom (oroszlán férfi ikrek nő) és teljesen igaznak bizonyult...kikerestem neked a kérdésedre a választ

[link]

2013. nov. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem valamennyire van jövője, bár ritkán láttam eddig ilyen felállást.

Egy árnyalatnyi különbség köztük az az, hogy a Bika nő csupán feladatmegoldásból tud dolgokat elvégezni sajnos nagyon sokszor, az Oroszlán pedig leginkább szenvedélyből és eléggé hangulatember. A Bika és a többi föld jegyű úgy is tud dolgokat elvégezni, ha éppen nincs kedve, az Oroszlánra ez sajnos szinte egyáltalán nem jellemző, csak akkor, ha már nagyon égető a dolog.

Az Oroszlán nagyon szereti a kényelmet, a minőségi környezetet és kajákat, ugyanez jellemző a Bikára is.

2013. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

bika nő, oroszlán pasi?

azt hiszem a két legrosszabb társítás ami létezik, állandó vitatkozás, meg nem értettség, veszekedés, a másik meg nemértése, de ez mellett elvakult szerelem is jellemzi ezt a kapcsolatot...magyarán olyan se veled se nélküled fajta kapcsolat ez.

2013. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne keresztezz bikát oroszlánnal. Mert az oroszlán megeszi a bikát, nem lesz az jó. Inkább bika-elefánt. Vagy bika-mókus. Sokkal jobb.
2013. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Elősször privátban írtam #4/8 válaszadó válaszára, de annyira felbosszantott a stílusa hogy nyilvánossá teszem amit írtam.


Tisztelt Válaszadó!


Úgy érzem az elmebeteg kifejezést inkább rád kéne használni. Hol van az leírva Te szerencsétlen idióta hogy a horoszkóp alapján akarok párt találni vagy a Páromat esetleg megtartani? Csupán kíváncsi vagyok véleményekre hogy ki milyennek ismer Bika és Oroszlán jegyű embereket? Ennyi... Ha ennyire idegesítenek szimpla kérdések akkor miért nézegeted a Gyakorikérdések.hu oldalt? Nem szeretem ha ilyen stílusban válaszolnak. Lehet nálad ez a stílus jön be vagy Anyukád nem tanított meg arra hogy kultúráltan is ki lehet fejezni magad. Közlöm hogy egy tapló vagy ha csak így tudsz reagálni valamire. Plussz ha ez a téma ennyire irritál vagy nincs tapasztalatod, akkor miért szólsz hozzá?

2013. nov. 10. 22:08
 10/11 xZoé válasza:
én bika vagyok a párom pedig oroszlán és nagyon jól megvagyunk. :)
2016. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!