Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az asztrológia tényleg létező...

Az asztrológia tényleg létező dolog?!

Figyelt kérdés
Régen, évekkel ezelőtt, 6-7 éve voltam egy asztrológusnál, egy rokonom kedvéért. Nem hittem benne, most sem hiszek semmi ilyesmiben. De megjegyeztem mit mondott. És ha ránézek most az életemre, ő is ezt mondta. 2 dolog, ami valóban úgy alakult. Nem pontosan így fogalmazott, ami történt, de a lényege ugyanez, egy az egyben rá lehet illeszteni. Vajon akkor a további része is úgy fog történni nagy valószínűséggel? Ilyen nagy fejezeteket, pontokat mondott, amik meg fognak történni. Nekem ez eszembe sincs egyébként, szóval nem én terelem erre az életem, csak a napokban valahogy eszembejutott, és rá tudtam illeszteni..

2014. márc. 28. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

"Nem pontosan így fogalmazott, ami történt, de a lényege ugyanez, egy az egyben rá lehet illeszteni."

Cold reading, és Forer-hatás. Az egész átverés. Az egész asztrológia vagy kétértelmű, mindenre értelmezhető dolgokat mond, vagy általánosságokban beszél. Van egy vicces játék: Kérd meg egy barátodat, hogy takarja le matricával, vagy satírozza ki a jegyek nevét, és úgy találd ki, hogy melyik a te típusod. Ha nem olvastad el előtte, és nem látod a jegyek neveit, garantáltan mindegyik illeni fog rád. Gyakran szoktam ezt csinálni, vicces játék. Elméletileg Oroszlán vagyok, de a tippelgetősben alig találom el, akkor is véletlenül. Hogy miért? Csalás az egész. Ikább használj valami igazi személyiségrajzot.

2014. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

létezni, létezik, és oktatják is.

az más kérdés, hogy van aki nem hisz benne.

2014. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Hülyeség. A fele tippelés, meg olyan dolog, hogy szinte mindenkire ráhúzható.

A másik, hogy eszedbe sem jutott, de mivel mondták, orientálódsz felé, és keresed a ráillő jeleket. És aki keres, az talál.

2014. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát volt két dolog, ami be is jött, de azért mégsem, mindez 6-7 év alatt. Oké.


Én nem hiszek ebben, de tapasztalataim szerint bárkinek megmondom a jövőjét franciakártyából. Egy átverés, és kész.

2014. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2 [link]

"valaki nem hisz benne"

2014. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es, képzeld, régebben azt tanították, hogy a Föld lapos. Tehát akkor laposnak kell lennie? Nem.
2014. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

""Nem pontosan így fogalmazott, ami történt, de a lényege ugyanez, egy az egyben rá lehet illeszteni."


Ez mindent elmond. Olyant mondanak, ami ímmel-ámmal mindenkire igaz.


Kis anyagi gond, majd fellendülés...

Kinek nincs ilyen. Anyagi gond a nélkülözés is, és az is lehet az, hogy az idén csak Spanyolországra futja, nem a Bahamákra.


Ha akarod, bármit bele lehet magyarázni.


Oktatják is? Na und. Attól még bődületes marhaság.

2014. márc. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Még az előző vagyok. Egyszer véletlen, kényszerből, hosszú történet lenne, senkit nem untatok vele, egy kártyavetőt kellet végig szenvednem. Mit ne mondjak, ügyes volt. természetesen a jövőt nem látta, de nagyon jó emberismerő volt, az arcom apró rezdüléseit leste, hogy mit mondjon, merre menjen.
2014. márc. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi vesz rá valakit, hogy higgyen az ilyesmikben, de ha ettől neki jobb akkor tegye.
2014. márc. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!