Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg nő skorpió férfi:...

Mérleg nő skorpió férfi: lehet életre szóló kapcsolat?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 11:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert a mérleg nem elég mélyérzésű és még hűtlen is. Nem szándékosan, hanem azért, mert döntésképtelen, nem bír nemet mondani és szereti, ha rajonganak érte. Ezt szűrtem le a környezetemből. Ha rátok nem igaz, akkor viszont ne szakíts.
2014. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdező: elég sok komolytalan válasz jött erre a kérdésedre. Elég ritkán láttam eddig ilyen párost, csupán két volt kolléganőm egy hosszabb idő nyalizás után kezdték marni egymást, amiről először azt hittem, hogy csak viccelnek, de nagyon nem volt az.

Nem tapasztaltam még eddig igazán szívből jövő és főleg becsületes barátságot Skorpió részéről és rengeteg esetben láttam kívülállóként is, hogy folyton csapdát állít másoknak, ez élteti és pezsdíti fel, ha mindig valamiben töri a fejét és az a valami nem mindig jó a környezetnek. Mindenkinek ajánlom az ilyen embert egy életre, aki bírja ezt a tempót és macerát vele állandóan, én biztos nem bírnám. A Mérleg is csak lefárassza magát a sok filozofálásával a Skorpiót folyton megértve és követve ...

2014. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
ьштвупяшлхе0лтул тфпя ифоф дуруе туь ф рщкщінл=зщт ьїдшл рфтуь ф 2 уьиукут
2014. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!